Linia 803
Rond Țuțora ⇆ Opriseni via Tomești
CTP Iași
CTP Iași 803 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 803 de autobuz (Oprișeni → Sat Țuțora → Tomești → Rond Țuțora) are 17de opriri, prima stație la Ⓜ Str. Principală (Oprişeni) și ultima stație la Rond Țuțora.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 803 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Oprișeni → Sat Țuțora → Tomești → Rond Țuțora (17 stații)
Ⓜ Str. Principală (Oprişeni)
Ⓜ Pruteţ (Oprişeni)
Ⓜ Hotar (Ţuţora)
Ⓜ Satul Nou (Ţuţora)
Ⓜ Centru (Ţuţora)
Ⓜ Valea Domnească (Ţuţora)
Ⓜ Chipereşti
Ⓜ Str. Pinilor (Tomeşti)
Ⓜ Depozite (Tomeşti)
Ⓜ Sala Sporturilor (Tomeşti)
Ⓜ Blocuri Tomești
Ⓜ Facultativă Ludmin (Tomeşti)
Ⓜ Vinia (Tomeşti)
Ⓜ Caretta (Tomeşti)
Boromir
Somaco
Rond Țuțora
803 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 803?
Linia de autobuz 803 operează începând de la 05:00 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră se termină programul autobuzului 803?
Linia de autobuz 803 operează până la 20:30 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul 803?
Când sosește Autobuz Rond Țuțora ⇆ Opriseni via Tomești? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Autobuz Rond Țuțora ⇆ Opriseni via Tomești care este cel mai apropiat de tine.
Funcționează autobuzul 803 CTP Iași de Vinerea Mare/Vinerea Patimilor, Paștele Ortodox and Lunea Luminată?
Orele de funcționare ale autobuzului 803 de Vinerea Mare/Vinerea Patimilor, Paștele Ortodox and Lunea Luminată se pot modifica. Vă rugăm să consultați aplicația Moovit pentru mai multe detalii.
Există o 803 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 803 autobuz oprire.
Orar autobuz 803
rută de autobuz 803 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:00 - 20:30
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:00 - 20:30 | 55 - 128 |
Mar | 05:00 - 20:30 | 55 - 128 |
Mie | 05:00 - 20:30 | 55 - 128 |
Joi | 05:00 - 20:30 | 55 - 128 |
Vin | 05:00 - 20:30 | 55 - 128 |
Sâm | 05:00 - 20:30 | 55 - 128 |
Dum | 05:00 - 20:30 | 55 - 128 |
Alerte Serviciu CTP Iași autobuz
Vedeți toate actualizările 803 (de la Ⓜ Str. Principală (Oprişeni)), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 803 (Oprișeni → Sat Țuțora → Tomești → Rond Țuțora) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre CTP Iași.
Tarif linia 803 autobuz
Prețurile CTP Iași 803 (Oprișeni → Sat Țuțora → Tomești → Rond Țuțora) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor CTP Iași, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al CTP Iași.
803 (CTP Iași)
Prima statie pe ruta autobuzului 803 este Ⓜ Str. Principală (Oprişeni) și ultima stație este Rond Țuțora. Linia 803 (Oprișeni → Sat Țuțora → Tomești → Rond Țuțora) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 803 are 17 opriri și durata totală a călătoriei este de 29 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute CTP Iași, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Iași și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 803 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 803.
Tracker în timp real Autobuz803
Urmărește linia 803 (Oprișeni → Sat Țuțora → Tomești → Rond Țuțora) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 803 de autobuz sau ca aplicație tracker live CTP Iași autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru CTP Iași sau ca un planificator de călătorie pentru Tramvai, Autobuz sau Tren pentru a vă planifica traseul în jurul Iași. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru CTP Iași și orice autobuz, inclusiv linia 803, în Iași
803 - Direcții alternative
CTP Iași în Iași
- 104 - Aroneanu ⇆ Rediu Aldei/ Program
- 19 - Canta - Podu Roș - Poitiers - CUG.I/ Program
- 50 - Gara - Centru - Tg Cucu - Aeroport✈/ Program
- 43 - Păcurari - Tudor V - Frigorifer - CUG.I/ Program
- 202 - Podu Roș ⇆ Păun/ Program
- 501B - Podu Roș ⇆ Ferma Liliac/ Program
- 802 - Rond Țuțora ⇆ Chicerea via Tomești/ Program
- 46 - Păcurari - Tudor V - Frigorifer - Bucium/ Program
- 54 - Tg. Cucu - Sărărie - Pod Cacaina - Albineț/ Program
- 23 - Podu Roș - Centru Miroslava/ Program
- 48 - Rond Târgu Cucu ⇆ Complex Roua/ Program
- 27 - Tătărași Nord - Baza 3 - Poitiers - Bl.Ciurea/ Program
- 801 - Rond Țuțora ⇆ Goruni via Tomești/ Program
- 36 - Dacia - Gară - Copou - Breazu/ Program
- 47 - Dacia - Mircea - Podu Roș - Tudor V - Tătărași S/ Program
- 301 - CUG I ⇆ Dumbrava/ Program
- 702 - Copou ⇆ Păcurari via Rediu/ Program
- 502 - CUG I ⇆ Ciurbești
- 30B - ERA - Canta - Gara - Bucium/ Program
- 503 - C.U.G.I ⇆ Valea Adâncă/ Program