841N-linja
Rautatientori-Östersundom-Söderkulla-Nikkilä-Jokimäki
HSL
HSL 841N bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
841N-bussilla (Nikkilä) on 77 pysäkkiä alkaen asemalta Rautatientori ja päättyen asemalle Kartanonrinne.
Valitse alta mikä tahansa 841N-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Nikkilä (77 pysäkkiä)
Rautatientori
Hakaniemi
Merihaka
Hanasaari
Suvilahti
Kalasatama (M)
Kulosaari
Tupasaari
Kipparlahti
Herttoniemi (M)
Konemestarinkatu
Siilitie (M)
Itäkeskus
Puotinharju
Vanhanlinnantie
Puotila (M)
Karhulantie
Riskutie
Linnanherrantie
Uussillantie
Mellunmäentie
Fallpakka
Westerkulla
Vikkulla
Vikkulla 2
Talosaarentie
Östersundom
Östersundom 2
Karhusaarentie
Knutersintie
Kapteenintie
Korsnäsintie
Storören
Sopukka
Majvik
Katrineholm
Vesterbacka
Stuvunäsintie
Katajakallio
Västerskog
Ahtelantie
Vaakkola
Knaperbacka
Hitåntie
Joensuu
Kallbäck
Söderkulla
Miilin Terminaali
Pähkinälehto
Graniittitie
Miilin Terminaali
Söderkulla
Amiraalinmäki
Ankkurikuja
Kompassikuja
Söderkullan Kartano
Hansas
Pilvijärventie
Lill-Bengts
Eskos
Högåsantie
Norrkulla
Manniksentie
Brudbrinken
Brobölen Mäki
Broböle
Katajamäentie
Vanha Kirkko
Vanha Kirkko
Urheilutie
Uudensillantie
Nikkilä
Segrispuisto
Bubbiksenpolku
Kartanontie
Viljatie
Kartanonrinne
841N UKK
Mihin aikaan 841N bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 841N bussi -pysäkillä klo 00:10 päivnä torstai, lauantai.
Mihin aikaan 841N bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 841N bussi -pysäkillä klo 01:40 päivnä sunnuntai, torstai, lauantai.
Milloin 841N bussi saapuu?
Milloin Rautatientori-Östersundom-Söderkulla-Nikkilä-Jokimäki Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Rautatientori-Östersundom-Söderkulla-Nikkilä-Jokimäki Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 841N (Nikkilä) bussi?
Rautatientori-Östersundom-Söderkulla-Nikkilä-Jokimäki (Nikkilä) bussi-lippu maksaa €2.80–€4.50.
Kulkeeko toimijan HSL linja 841N bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 841N bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 841N bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 841N bussi pysäkki.
841N-bussi -aikataulu
841N-bussi reitti kulkee torstai, lauantai, sunnuntai. Säännölliset kulkuajat: 00:10 - 01:40
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
ti | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
ke | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
to | 00:10 - 01:40 | 90 |
pe | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
la | 00:10 - 01:40 | 90 |
su | 00:12 - 01:40 | 88 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 841N (asemalta Rautatientori), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 841N (Nikkilä) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
841N -linjan bussi-maksu
HSL 841N (Nikkilä) -matkan hinta on välillä €2.80–€4.50. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
841N (HSL)
841N-bussin ensimmäinen pysäkki on Rautatientori ja viimeinen pysäkki on Kartanonrinne. 841N (Nikkilä) kulkee torstai, lauantai, sunnuntai.
Lisätietoa: 841N -linjalla on 77 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 67 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 841N-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 841N-bussi-linjalle.
Linjojen 841N reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 841N (Nikkilä) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 841N bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 841N, Helsinki
841N - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 787A - Rautatientori-Nikinmäki-Nikkilä-Laukkoski-Pornainen-Halkia/ Aikataulu
- 643 - Hakaniemi-Hyrylä/ Aikataulu
- 631 - Tikkurila-Koivukylä-Korso-Kulomäki/ Aikataulu
- 989V - Monninkylä-Pornainen-Metsäkylä/ Aikataulu
- 80 - Herttoniemi(M)-Roihuvuori-Itäkeskus(M)/ Aikataulu
- 96N - Rautatientori-Aurinkolahti-Vuosaari(Porslahdentie)/ Aikataulu
- 611B - Rautatientori-Siltamäki-Suutarila/ Aikataulu
- 78 - Rautatientori-Viikki-Latokartano/ Aikataulu
- 203 - Leppävaara-Uusmäki/ Aikataulu
- 22 - Punavuori-Ruoholahti (M)-Lauttasaari (M)-Katajaharju/ Aikataulu
- 717K - Rautatientori-Jakomäki-Vaarala-Hakunila-Tikkurila/ Aikataulu
- 55 - Rautatientori-Koskela/ Aikataulu
- 108N - Kamppi-Teekkarikylä-Tapiola(M)-Westendinasema/ Aikataulu
- 236B - Leppävaara-Viherlaakso-Vanhakartano/ Aikataulu
- 117 - Tapiola-Aarnivalkea-Itäranta-Tapiola/ Aikataulu
- 235N - Elielinaukio-Leppävaara-Espoon keskus-Kuurinniitty/ Aikataulu
- 181K - Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu
- 166 - Lasilaakso-Kauklahti-Bassenkylä/ Aikataulu
- 739 - Rautatientori-Kuninkaanmäki-Nikinmäk-Korso/ Aikataulu
- 443 - Kivistö-Vestra/ Aikataulu