Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Úrad Vlády SR v Bratislava IAutobus, Električka, Vlak alebo Lanovka?

Úrad Vlády SR mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Pokyny do Úrad Vlády SR (Bratislava I) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Úrad Vlády SR

Ako sa dostať do Úrad Vlády SR Vlak?

Kliknite na trasu Vlak, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Úrad Vlády SR?

  Najbližšej stanice u Úrad Vlády SR sú:

  • Stu je 438 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Nám. Franza Liszta je 514 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Vysoká, Tchibo Outlet je 562 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  • Zochova je 890 metrov ďaleko, 12 min pešo.
  • Kamenné Nám. je 989 metrov ďaleko, 13 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Úrad Vlády SR?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Úrad Vlády SR: 21, 39, 63, 94.

 • Ktorá Vlak zastávka linky blízko Úrad Vlády SR?

  Tieto Vlak zastávky blízko linky Úrad Vlády SR: S50.

 • Ktorá Električka zastávka linky blízko Úrad Vlády SR?

  Tieto Električka zastávky blízko linky Úrad Vlády SR: 7.

 • Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Úrad Vlády SR?

  Tieto Lanovka zastávky blízko linky Úrad Vlády SR: 202.

Úrad Vlády SR mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Úrad Vlády SR v Bratislava I

Zaujíma vás, ako sa dostať do Úrad Vlády SR v Bratislava I, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Úrad Vlády SR pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Úrad Vlády SR v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Úrad Vlády SR? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Stu; Nám. Franza Liszta; Vysoká; Zochova; Kamenné Nám..

Do Úrad Vlády SR sa dostanete do Autobus, Električka, Vlak alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 21, 39, 63, 94 Vlak: S50 Električka: 7 Lanovka: 202

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Úrad Vlády SR.

Zjednodušujeme na cestu do Úrad Vlády SR, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava I, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Úrad Vlády SR, Bratislava I
Úrad Vlády SR, Bratislava I Úrad vlády Slovenskej republiky je ústredný orgán štátnej správy Slovenskej republiky. Plní úlohy spojené s odborným, organizačným a technickým zabezpečovaním činnosti vlády Slovenskej republiky, rovnaké úlohy plní aj pre predsedu vlády. Okrem toho úrad kontroluje plnenie úloh z programového vyhlásenia vlády a z uznesení vlády, koordinuje prípravu zásadných opatrení na zabezpečenie hospodárskej a sociálnej politiky Slovenskej republiky, zabezpečuje a koordinuje ochranu finančných záujmov Európskej únie a koordinuje prípravu politík regionálneho rozvoja. Právne postavenie a kompetencie úradu stanovuje zákon č. 575/2001 Z. z. o organizácii činnosti vlády a organizácii ústrednej štátnej správy (tzv. kompetenčný zákon).Na čele úradu je vedúci, ktorého vymenúva a odvoláva vláda. Vedúci je za výkon svojej funkcie zodpovedný predsedovi vlády. Súčasným vedúcim Úradu vlády je od 24. marca Ing. Július Jakab, bývalý poslanecký asistent Eriky Jurinovej, manažér hnutia a člen predsedníctva Obyčajných ľudí.Predtým funkciu zastával Mgr. Matúš Šutaj Eštok, bývalý podpredseda Mladých sociálnych demokratov.Úrad vlády sídli už od vzniku Slovenskej republiky v budove Letného arcibiskupského paláca a vo vedľajšej novej budove Úradu vlády. V tejto lokalite pred ním už od 50. rokov 20. storočia sídlilo Predsedníctvo Zboru povereníkov a neskôr Úrad vlády Slovenskej socialistickej republiky.
Ako do Úrad Vlády SR hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Jednoduchšie sa dostanete do Úrad Vlády SR pomocou aplikácie!