Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Ľ. Fullu 1 v Bratislava IvAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Ľ. Fullu 1?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Ľ. Fullu 1: 29, 32, 39.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Ľ. Fullu 1 v Bratislava Iv

Zaujíma vás, ako sa dostať do Ľ. Fullu 1 v Bratislava Iv, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Ľ. Fullu 1 pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Ľ. Fullu 1 v reálnom čase.

Do Ľ. Fullu 1 sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 29, 32, 39

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Ľ. Fullu 1.

Zjednodušujeme na cestu do Ľ. Fullu 1, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iv, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Ľ. Fullu 1, Bratislava Iv
Jednoduchšie sa dostanete do Ľ. Fullu 1 pomocou aplikácie!