Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Žst Petržalka v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Žst Petržalka?

  Najbližšej stanice u Žst Petržalka sú:

  • Žst Petržalka je 41 metrov ďaleko, 1 min pešo.
  • Kopčianska, Stred (X) je 322 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Gercenova (X) je 393 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Žst Petržalka?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Žst Petržalka: 196, 80, 93, 99.

  Viac informácií…
Žst Petržalka mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Žst Petržalka v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Žst Petržalka v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Žst Petržalka pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Žst Petržalka v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Žst Petržalka? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Žst Petržalka; Kopčianska; Gercenova (X).

Do Žst Petržalka sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 80, 93, 99

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Žst Petržalka.

Zjednodušujeme na cestu do Žst Petržalka, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Žst Petržalka
Jednoduchšie sa dostanete do Žst Petržalka pomocou aplikácie!