Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Alpinka v BratislavaAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Alpinka?

  Najbližšej stanice u Alpinka sú:

  • Ovsištské Nám. je 171 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  • Bulíkova (X) je 337 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Ekonomická Univerzita je 570 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  • Bosákova (X) je 909 metrov ďaleko, 12 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Alpinka?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Alpinka: 84, 87, 98, 99.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Alpinka v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Alpinka v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Alpinka pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Alpinka v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Alpinka? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Ovsištské Nám.; Bulíkova (X); Ekonomická Univerzita; Bosákova (X).

Do Alpinka sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 84, 87, 98, 99

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Alpinka.

Zjednodušujeme na cestu do Alpinka, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Alpinka
Jednoduchšie sa dostanete do Alpinka pomocou aplikácie!