Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Devínska Kobyla v BratislavaAutobus alebo Električka?

Devínska Kobyla mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Pokyny do Devínska Kobyla (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Devínska Kobyla

Ako sa dostať do Devínska Kobyla Autobus?

Kliknite na trasu Autobus, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Devínska Kobyla?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Devínska Kobyla: 21, 83.

    Viac informácií…
Devínska Kobyla mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Devínska Kobyla v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Devínska Kobyla v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Devínska Kobyla pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Devínska Kobyla v reálnom čase.

Do Devínska Kobyla sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 21, 83

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Devínska Kobyla.

Zjednodušujeme na cestu do Devínska Kobyla, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Devínska Kobyla
Devínska Kobyla Devínska Kobyla (Slovak pronunciation: [ˈɟeʋiːnska ˈkobila]; German: Thebener Kogel) is the highest peak in the Devín Carpathians, part of the Little Carpathians mountain range, and the highest point of Bratislava, the capital of Slovakia. It is located between the boroughs of Devínska Nová Ves, Devín and Dúbravka, close to the border with Austria. Its peak elevation is 514 m (1686.3 ft) AMSL and its treeless summit contains an abandoned military missile base (Slovak: Rádiotechnická hláska protivzdušnej obrany štátu) that is officially inaccessible to the public. Part of southern slopes of the massif has been a national natural reserve since 1965, featuring unique xerothermic forest-steppe flora and fauna with a total protected area of 101 hectares. From the flat top, a view opens of Bratislava, Austria, Hungary, the Danube and the Morava river. Hiking trails do not lead to the summit but instead to an accessible point with partial view underneath.
Ako do Devínska Kobyla hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Najbližšie zastávky do Devínska Kobyla v Bratislava

Jednoduchšie sa dostanete do Devínska Kobyla pomocou aplikácie!