Preskočiť na hlavný obsah

Ako do El Pirata v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Pokyny do El Pirata (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko El Pirata

Ako sa dostať do El Pirata Autobus?

Kliknite na trasu Autobus, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko El Pirata?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky El Pirata: 901.

    Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do El Pirata v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do El Pirata v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do El Pirata pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na El Pirata v reálnom čase.

Do El Pirata sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 901

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do El Pirata.

Zjednodušujeme na cestu do El Pirata, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

El Pirata
Jednoduchšie sa dostanete do El Pirata pomocou aplikácie!