Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Ford Summit Motor v Bratislava IiAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Ford Summit Motor?

  Najbližšej stanice u Ford Summit Motor sú:

  • Zlaté Piesky je 931 metrov ďaleko, 13 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Ford Summit Motor?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Ford Summit Motor: 53, 65.

 • Ktorá Električka zastávka linky blízko Ford Summit Motor?

  Tieto Električka zastávky blízko linky Ford Summit Motor: 4.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Ford Summit Motor v Bratislava Ii

Zaujíma vás, ako sa dostať do Ford Summit Motor v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Ford Summit Motor pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Ford Summit Motor v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Ford Summit Motor? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Zlaté Piesky.

Do Ford Summit Motor sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 53, 65 Električka: 4

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Ford Summit Motor.

Zjednodušujeme na cestu do Ford Summit Motor, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Ii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Ford Summit Motor, Bratislava Ii
Jednoduchšie sa dostanete do Ford Summit Motor pomocou aplikácie!