Preskočiť na hlavný obsah

Ako do I.8/1 v BratislavaAutobus?

Pokyny do I.8/1 (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko I.8/1

Ako sa dostať do I.8/1 Autobus?

Kliknite na trasu Autobus, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do I.8/1 v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do I.8/1 v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do I.8/1 pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na I.8/1 v reálnom čase.

Do I.8/1 sa dostanete do Autobus. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 90, 91

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do I.8/1.

Zjednodušujeme na cestu do I.8/1, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

I.8/1
Jednoduchšie sa dostanete do I.8/1 pomocou aplikácie!