Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Ibiza v BratislavaAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Ibiza?

  Najbližšej stanice u Ibiza sú:

  • Bárdošova je 147 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Ibiza?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Ibiza: 32.

  Viac informácií…
 • Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Ibiza?

  Tieto Lanovka zastávky blízko linky Ibiza: 204, 209, 212.

  Viac informácií…
Ibiza mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Ibiza v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Ibiza v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Ibiza pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Ibiza v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Ibiza? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Bárdošova.

Do Ibiza sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 32 Lanovka: 204, 209, 212

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Ibiza.

Zjednodušujeme na cestu do Ibiza, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Ibiza

Najbližšie zastávky do Ibiza v Bratislava

Jednoduchšie sa dostanete do Ibiza pomocou aplikácie!