Ako do KONE SSC v Bratislava IiiAutobus alebo Električka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie KONE SSC?

Najbližšej stanice u KONE SSC sú:

  • Miú Nové Mesto (X) je 528 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  • Miú Nové Mesto je 558 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  • Nová Doba je 1069 metrov ďaleko, 14 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko KONE SSC?

Tieto Autobus zastávky blízko linky KONE SSC: 196, 50, 74, 78, 98.

Ktorá Električka zastávka linky blízko KONE SSC?

Tieto Električka zastávky blízko linky KONE SSC: 4, X6.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do KONE SSC v Bratislava Iii

Zaujíma vás, ako sa dostať do KONE SSC v Bratislava Iii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do KONE SSC pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na KONE SSC v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do KONE SSC? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Miú Nové Mesto (X); Miú Nové Mesto; Nová Doba.

Do KONE SSC sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 50, 74, 78, 98 Električka: 4, X6

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do KONE SSC.

Zjednodušujeme na cestu do KONE SSC, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

KONE SSC, Bratislava Iii
Jednoduchšie sa dostanete do KONE SSC pomocou aplikácie!