Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Tepede v Bratislava IiiAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Tepede?

  Najbližšej stanice u Tepede sú:

  • Miú Nové Mesto (X) je 309 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Miú Nové Mesto je 349 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Nová Doba je 875 metrov ďaleko, 12 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Tepede?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Tepede: 196, 50, 98.

 • Ktorá Električka zastávka linky blízko Tepede?

  Tieto Električka zastávky blízko linky Tepede: 4, X6.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Tepede v Bratislava Iii

Zaujíma vás, ako sa dostať do Tepede v Bratislava Iii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Tepede pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Tepede v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Tepede? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Miú Nové Mesto (X); Miú Nové Mesto; Nová Doba.

Do Tepede sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 50, 98 Električka: 4, X6

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Tepede.

Zjednodušujeme na cestu do Tepede, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Tepede, Bratislava Iii
Jednoduchšie sa dostanete do Tepede pomocou aplikácie!