Ako do Lovinskeho 11 v Bratislava Autobus, Lanovka alebo Električka

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Lovinskeho 11?

  • Najbližšej stanice u Lovinskeho 11 sú:
    • Lovinského je 217 metrov ďaleko, 3 min pešo
    • Vozovňa Hroboňova je 254 metrov ďaleko, 4 min pešo
    • Súbežná je 369 metrov ďaleko, 5 min pešo

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Lovinskeho 11?

Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Lovinskeho 11?

Získajte pokyny z vašej aktuálnej polohy
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2700 miest v 86+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak
Pridajte tento odznak na vašu stránku Kliknúť pre skopírovanie HTML

Zaujíma vás, ako sa dostať do Lovinskeho 11 v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Lovinskeho 11 pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Lovinskeho 11 v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Lovinskeho 11? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Lovinského; Vozovňa Hroboňova; Súbežná.

Do Lovinskeho 11 sa dostanete do Autobus, Lanovka alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 32, 37, 63, 83, 84; Lanovka: 207, 64.

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Lovinskeho 11.

Zjednodušujeme na cestu do Lovinskeho 11, a preto viac ako 300 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Lovinskeho 11
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie