Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Mierová 32 v Bratislava IiAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Mierová 32?

  Najbližšej stanice u Mierová 32 sú:

  • Nevädzová (X) je 445 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Tomášikova je 1119 metrov ďaleko, 15 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Mierová 32?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Mierová 32: 196, 66, 96.

 • Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Mierová 32?

  Tieto Lanovka zastávky blízko linky Mierová 32: 201, 212.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Mierová 32 v Bratislava Ii

Zaujíma vás, ako sa dostať do Mierová 32 v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Mierová 32 pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Mierová 32 v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Mierová 32? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Nevädzová (X); Tomášikova.

Do Mierová 32 sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 66, 96 Lanovka: 201, 212

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Mierová 32.

Zjednodušujeme na cestu do Mierová 32, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Ii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Mierová 32, Bratislava Ii
Jednoduchšie sa dostanete do Mierová 32 pomocou aplikácie!