Ako do Mierová Kolónia v BratislavaAutobus alebo Lanovka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie
Mierová Kolónia, Bratislava Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Pokyny do Mierová Kolónia (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Mierová Kolónia

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Mierová Kolónia?

Najbližšej stanice u Mierová Kolónia sú:

  • Vozovňa Jurajov Dvor je 953 metrov ďaleko, 13 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Mierová Kolónia?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Mierová Kolónia: 20, 29, 96.

Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Mierová Kolónia?

Tieto Lanovka zastávky blízko linky Mierová Kolónia: 207, 209.

Mierová Kolónia, Bratislava Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Mierová Kolónia v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Mierová Kolónia v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Mierová Kolónia pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Mierová Kolónia v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Mierová Kolónia? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Vozovňa Jurajov Dvor.

Do Mierová Kolónia sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 20, 29, 96 Lanovka: 207, 209

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Mierová Kolónia.

Zjednodušujeme na cestu do Mierová Kolónia, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Mierová Kolónia
Mierová Kolónia Mierová kolónia je obytná štvrť alebo miestna časť v Bratislave v mestskej časti Nové Mesto v okrese Bratislava III. Pôvodný názov bol Vistra kolónia, projekt vypracoval v 40. rokoch 20. storočia Vladimír Karfík a slúžil pre pracovníkov blízkych chemických závodov (známych v tom čase pod ľudovým názvom "Dynamitka", neskôr "Dimitrovka" a dnes Istrochem). Dnes je Mierová kolónia evidovaná ako nehnuteľná pamätihodnosť Mestským ústavom ochrany pamiatok. Existujú tri vchody do Mierovej kolónie, prvý je Magnetová ulica, ktorá sa začína na Vajnorskej ulici, a druhé dva sú z Rožňavskej. K Mierovej kolónii patria 4 ulice – Olbrachtova, Tylova, Chemická a Vihorlatská. V blízkosti sa nachádza futbalové ihrisko a miestna časť Jurajov dvor.
Ako do Mierová Kolónia hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Jednoduchšie sa dostanete do Mierová Kolónia pomocou aplikácie!