Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Nobelovo Námestie v BratislavaAutobus, Električka alebo Vlak?

Pokyny do Nobelovo Námestie (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Nobelovo Námestie

Ako sa dostať do Nobelovo Námestie Vlak?

Kliknite na trasu Vlak, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Nobelovo Námestie?

  Najbližšej stanice u Nobelovo Námestie sú:

  • Einsteinova je 284 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  • Dvory (X) je 464 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Aupark je 706 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  • Gercenova (X) je 790 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Nobelovo Námestie?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Nobelovo Námestie: 50, 88, 91, 94.

  Viac informácií…
 • Ktorá Vlak zastávka linky blízko Nobelovo Námestie?

  Tieto Vlak zastávky blízko linky Nobelovo Námestie: S50.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Nobelovo Námestie v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Nobelovo Námestie v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Nobelovo Námestie pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Nobelovo Námestie v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Nobelovo Námestie? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Einsteinova; Dvory (X); Aupark; Gercenova (X).

Do Nobelovo Námestie sa dostanete do Autobus, Električka alebo Vlak. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 50, 88, 91, 94 Vlak: S50

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Nobelovo Námestie.

Zjednodušujeme na cestu do Nobelovo Námestie, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Nobelovo Námestie
Nobelovo Námestie Nobelovo námestie je námestie v Bratislave, v mestskej časti Petržalka, v miestnej časti Dvory Vzniklo v druhej polovici 80. rokov 20. storočia pod názvom Námestie Karla Marxa. Bolo pomenovaná podľa Karla Marxa (1818 – 1883), zakladateľa marxizmu. Súčasný názov má od 1. apríla 1991. Je pomenované podľa Alfreda Nobela (1833 – 1896), švédskeho vynálezcu, ktorý objavil dynamit a závetom založil Nobelovu cenu. Nachádza sa na severe Petržalky priamo oproti výstavisku Incheba, ktoré sa nachádza na druhej strane Einsteinovej ulice a s námestím je prepojené nadzemnou lávkou. V miestach dnešného námestia sa nachádzal pôvodný petržalský cintorín, existujúci prakticky od vzniku Petržalky. Zrušený bol v 60. rokoch 20 storočia, v dôsledku čoho sa jediným petržalským cintorínom stal cintorín na Nábrežnej ulici. Na rozdiel od iných oblastí v Petržalke s názvom námestie, Nobelovo námestie skutočne pripomína námestie. Jeho dominantou je základná škola (Nobelovo námestie 6), postavená podľa typického socialistického vzoru. Druhou dominantou je prevádzka potravín vybudovaná tiež počas ČSSR. V minulosti mal obchod názvy ako Tobi, Kika market, Delvita, či iné, aktuálne tu sídli supermarket Billa. Oproti nemu sa nachádza ďalší zo socialistických architektonických prvkov, poschodový polyfunkčný objekt so sieťou obchodov, v ktorom sa však prevádzky striedajú pomerne rýchlo. Jediná z prevádzok s dlhším trvaním je lekáreň. V roku 2004 námestie prešlo rekonštrukciou a stalo sa súčasťou budovaného Petržalského korza. Na námestí sa nachádza aj ihrisko pre deti.
Jednoduchšie sa dostanete do Nobelovo Námestie pomocou aplikácie!