Ako do Billa v Bratislava VAutobus, Električka, Lanovka alebo Vlak?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Billa?

Najbližšej stanice u Billa sú:

  • Einsteinova je 186 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  • Aupark je 728 metrov ďaleko, 10 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Billa?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Billa: 50, 80, 88, 92, 94.

Ktorá Vlak zastávka linky blízko Billa?

Tieto Vlak zastávky blízko linky Billa: S50.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Billa v Bratislava V

Zaujíma vás, ako sa dostať do Billa v Bratislava V, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Billa pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Billa v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Billa? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Einsteinova; Aupark.

Do Billa sa dostanete do Autobus, Električka, Lanovka alebo Vlak. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 50, 80, 88, 92, 94 Vlak: S50

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Billa.

Zjednodušujeme na cestu do Billa, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava V, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Billa, Bratislava V
Jednoduchšie sa dostanete do Billa pomocou aplikácie!