Ako do Sport Cafe Matador v BratislavaAutobus alebo Električka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Sport Cafe Matador?

Najbližšej stanice u Sport Cafe Matador sú:

  • Žst Petržalka je 209 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  • Kopčianska, Stred (X) je 540 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  • Kremnická (X) je 1062 metrov ďaleko, 14 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Sport Cafe Matador?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Sport Cafe Matador: 196, 80, 91, 99.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Sport Cafe Matador v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Sport Cafe Matador v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Sport Cafe Matador pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Sport Cafe Matador v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Sport Cafe Matador? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Žst Petržalka; Kopčianska; Kremnická (X).

Do Sport Cafe Matador sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 80, 91, 99

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Sport Cafe Matador.

Zjednodušujeme na cestu do Sport Cafe Matador, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Sport Cafe Matador
Jednoduchšie sa dostanete do Sport Cafe Matador pomocou aplikácie!