Preskočiť na hlavný obsah

Ako do U Krištofka v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

U Krištofka mapa

Pokyny do U Krištofka (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko U Krištofka

Otázky a odpovede

U Krištofka mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do U Krištofka v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do U Krištofka v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do U Krištofka pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na U Krištofka v reálnom čase.

Do U Krištofka sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 29, 30, 31, 39

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do U Krištofka.

Zjednodušujeme na cestu do U Krištofka, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

U Krištofka
Jednoduchšie sa dostanete do U Krištofka pomocou aplikácie!