Električka - 4

4

Zlaté Piesky

MHD Bratislava-Tram

4 električka Harmonogram a zastávky trasy

4 električka (Smer: Zlaté Piesky) 36 stanice odchádza z Pri Kríži a končí Zlaté Piesky.

4 električka:Prehľad časového harmonogramu: Začína normálne na 4:39 a končí na 23:50. Normálne prevádzkové dni: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek 4 električka stanice a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Zlaté Piesky

Pri Kríži Saratovská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Od Saratov 2140/22 Saratovská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Drobného Saratovská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Švantnerova 1825/8 Mikuláša Schneidera-Trnavského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Horné Krčace Mikuláša Schneidera-Trnavského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Dolné Krčace Prichádzajúce príchody
Borská 418/59 Karloveská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Miú Karlova Ves 412/31 Karloveská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nad Lúčkami Nad lúčkami, Bratislava Prichádzajúce príchody
Jurigovo Námestie 436/1 Jurigovo Nám., Bratislava Prichádzajúce príchody
Molecova 1F Karloveská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Botanická Záhrada 5292/25A Botanická, Bratislava Prichádzajúce príchody
Lafranconi 54 Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu, Bratislava Prichádzajúce príchody
Chatam Sófer 18 Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu, Bratislava Prichádzajúce príchody
Šafárikovo Nám. Šafárikovo námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Kamenné Nám. 2183/9 Špitálska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Mariánska Špitálska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Odborárske Nám. Odborárske námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Legionárska 4092/38 Krížna, Bratislava Prichádzajúce príchody
Trnavské Mýto Krížna, Bratislava Prichádzajúce príchody
Odbojárov Vajnorská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nová Doba 1357/64 Vajnorská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Polus City Center 55 Vajnorská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Zátišie 3529/1 Zátišie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Jurajov Dvor Vajnorská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Ppa Controll 148 Vajnorská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Shopping Palace Prichádzajúce príchody
Zlaté Piesky Zlaté piesky, Bratislava Prichádzajúce príchody

4 FAQ

Kedy začne fungovať 4 električka?

4 električka začne prevádzku 4:39 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba 4 električka fungovať?

4 električka prestane prevádzkovať 23:50 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde 4 električka?

Kedy príde Zlaté Piesky Električka? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Zlaté Piesky Električka, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam 4 električka zastávok

Pri Kríži • Od Saratov • Drobného • Alexyho • Švantnerova • Damborského • Horné Krčace • Dolné Krčace • Karlova Ves • Borská • Miú Karlova Ves • Nad Lúčkami • Segnerova • Jurigovo Námestie • Molecova • Botanická Záhrada • Lafranconi • Park Kultúry • Chatam Sófer • Most Snp • Šafárikovo Nám. • Kamenné Nám. • Mariánska • Odborárske Nám. • Legionárska • Trnavské Mýto • Odbojárov • Nová Doba • Polus City Center • Zátišie • Odborárska • Magnetová • Jurajov Dvor • Ppa Controll • Shopping Palace • Zlaté Piesky

Zoznam ulíc 4 električka

Saratovská • 2140/22 Saratovská • Saratovská • 1825/8 Mikuláša Schneidera-Trnavského • Mikuláša Schneidera-Trnavského • 418/59 Karloveská • 412/31 Karloveská • Nad lúčkami • 436/1 Jurigovo Nám. • 1F Karloveská • 5292/25A Botanická • 54 Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu • 18 Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu • Šafárikovo námestie • 2183/9 Špitálska • Špitálska • Odborárske námestie • 4092/38 Krížna • Krížna • Vajnorská • 1357/64 Vajnorská • 55 Vajnorská • 3529/1 Zátišie • Vajnorská • 148 Vajnorská • Zlaté piesky

4 električka Harmonogram

4 električka linka prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 4:39 - 23:50

Pondelok 4:39 - 23:50
Utorok 4:39 - 23:50
Streda 4:39 - 23:50
Štvrtok 4:39 - 23:50
Piatok 4:39 - 23:50
Sobota 4:39 - 23:50
Nedeľa 4:39 - 23:50
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2200 miest v 80+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy 4 električka je Pri Kríži a posledná zastávka je Zlaté Piesky. 4 (Smer: Zlaté Piesky) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: 4 má 36 stanice a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 47 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 170 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Tram navrhované trasy, trasy v reálnom čase električka, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie 4 električka stanice vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán električka pre 4 električka, aby ste mohli vyraziť na cestu.

4 pri mne

Alternatívne Smery

MHD Bratislava-Tram v Bratislava

3 5 1 6 8 9 2

4 FAQ

Kedy začne fungovať 4 električka?

4 električka začne prevádzku 4:39 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba 4 električka fungovať?

4 električka prestane prevádzkovať 23:50 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde 4 električka?

Kedy príde Zlaté Piesky Električka? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Zlaté Piesky Električka, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie