קו 566
ראש העין←תל אביב-יפו
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 566 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 566 (ראש העין←תל אביב-יפו) יש 62 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית עלמין ומסתיים בהרכבת/סלומון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 566 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראש העין←תל אביב-יפו (62 תחנות)
בית עלמין
יהודה הלוי/צה''ל
יהודה הלוי/הנביאים
יהודה הלוי/הרב כלף
יהודה הלוי/מלכי ישראל
יהודה הלוי/תיכון בגין
ככר המשוררים
הרב שלום שבזי / רמת הגולן
מצפה אפק/הרב שלום שבזי
ז'בוטינסקי/שילה
ז'בוטינסקי / כרמל
צומת כרמל
ז'בוטינסקי/מרכז מסחרי
יגאל אלון/יפה ירקוני
יגאל אלון/שייקה אופיר
נתן אלתרמן/יגאל אלון
נתן אלתרמן
יגאל אלון/תרצה אתר
יגאל אלון/אלוף הרב גורן
גולדה מאיר/יגאל אלון
גולדה מאיר/חיים הרצוג
הרב שלום שבזי/נלי זקס
הרב שלום שבזי/ש''י עגנון
גולדה מאיר/חיים הרצוג
גולדה מאיר/יגאל אלון
מנור/איילון
נווה אפיקים/בשן
בית הקשת / ברקן
ברקן/ארבל
מכללת ראש העין/מבצע בזק
שכונת נווה אפק/ה' באייר
גינת מבצע דני/ה' באייר
ה' באייר / מבצע דני
ה' באייר/מבצע חירם
דרך בגין/דן
דרך מנחם בגין/הפרחים
נחל רבה/חט''ב גוונים
נחל רבה/דרך הציונות
פארק סיבל/יציאה לכביש 5
סינמה סיטי
מחלף גלילות/דרך נמיר
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
קריית החינוך/דרך נמיר
דרך נמיר/שד' קק''ל
דרך נמיר/אינשטיין
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דיזנגוף/בן יהודה
בן יהודה/ירמיהו
בן יהודה/שדרות נורדאו
בן יהודה/ז'בוטינסקי
ארלוזורוב/בן יהודה
מרינה
חוף גורדון
חוף בוגרשוב/טיילת
חוף ירושלים
חוף בננה ביץ'
יצחק אלחנן/הכרמל
מגדל שלום/אחד העם
נחלת בנימין/לילנבלום
דרך מנחם בגין/אלנבי
דרך מנחם בגין/הגליל
הרכבת/סלומון
שאלות ותשובות לגבי קו 566
מתי מתחיל לפעול קו 566?
קו 566 מתחיל לפעול ב-22:15 בשבת
באיזו שעה קו 566 מפסיק לעבוד?
קו 566 מפסיק לפעול ב-23:30 בשני, חמישי
מתי מגיע קו 566?
כדי לראות מתי קו ראש העין←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראש העין←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 566 (ראש העין←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראש העין←תל אביב-יפו (ראש העין←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 566 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 566 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 566 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 566 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 566
קו 566 פועל בשני, חמישי, שבת. שעות הפעילות הן: 22:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 22:30 - 23:30 | 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | 22:30 - 23:30 | 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 22:15 - 23:40 | 85 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל566 (מ בית עלמין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 566 (ראש העין←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 566
תעריף הנסיעה ב566 (ראש העין←תל אביב-יפו) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
566 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 566 היא בית עלמין והתחנה האחרונה היא הרכבת/סלומון.
קו 566 (ראש העין←תל אביב-יפו) פועל בשני, חמישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 566. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 566.
מעקב אחר קו האוטובוס 566 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 566 (ראש העין←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 566 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 566 ב-ישראל
566 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 12 - הבושם/האומן-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 77 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->שדרות ירושלים/שדרות משה דיין-אשדוד-2#
- 280 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 325 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 34 - יותם המלך/דוד המלך-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 324 - אדר/כוכב השחר-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 3 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 87א - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-11/ לוח זמנים
- 17 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->דרך מנחם בגין/חיים נחמן ביאליק-גן יבנה-1#/ לוח זמנים
- 51 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 548 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-20/ לוח זמנים
- 282 - בית עלמין-ראש העין<->מסוף גולדה/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 303 - בי''ס תיכון בגין/יהודה הלוי-ראש העין<->הרב שלום שבזי/חיים וייצמן-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 333 - מסוף הריביירה-אשדוד<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 5א - החרש/עמל-פתח תקווה<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-11/ לוח זמנים
- 89 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->'נחשונים ב-נחשונים-10/ לוח זמנים
- 3א - רחוב 117/רחוב 12-ג'לג'וליה<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 337 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->העצמאות/משעול ד''ר נפתלי קבנצל-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 21 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-20/ לוח זמנים