Autobus - N70

N70

Korytnická

MHD Bratislava-Bus

N70 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N70 autobus (Smer: Korytnická) 23 zastávky odchádza z Hlavná Stanica a končí Korytnická.

N70 autobus:Prehľad časového harmonogramu: Začína normálne na 0:00 a končí na 23:30. Normálne prevádzkové dni: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N70 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Korytnická

Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sav Križkova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hodžovo Námestie Astoria passage, Bratislava Prichádzajúce príchody
Kollárovo Námestie 16 Kollárovo námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Mickiewiczova 7310/12 Mickiewiczova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Karadžičova 18 Záhradnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Kvačalova 4838/63 Záhradnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Saleziáni 50 Záhradnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Slovanet 74 Záhradnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nemocnica Ružinov Prichádzajúce príchody
Herlianska-Oc Retro Prichádzajúce príchody
Vrakuňa - Záhrady 8000/1 Hradská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Majerská 8039/52 Hradská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Šípová 14893/76 Hradská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Šíravská 8485/86 Hradská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Estónska Hradská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Stavbárska 8615/154 Hradská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Bodrocká 11694/28 Uzbecká, Bratislava Prichádzajúce príchody
Korytnická 9370/1 Učiteľská, Bratislava Prichádzajúce príchody

N70 FAQ

Kedy začne fungovať N70 autobus?

N70 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N70 autobus fungovať?

N70 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N70 autobus?

Kedy príde Korytnická Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Korytnická Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N70 autobus zastávok

Hlavná Stanica • Sav • Hodžovo Námestie • Kollárovo Námestie • Mickiewiczova • Karadžičova • Kvačalova • Saleziáni • Slovanet • Nemocnica Ružinov • Herlianska-Oc Retro • Tomášikova • Súmračná • Astronomická • Vrakuňa - Záhrady • Majerská • Šípová • Šíravská • Estónska • Stavbárska • Toryská • Bodrocká • Korytnická

Zoznam ulíc N70 autobus

Námestie Franza Liszta • Križkova • Astoria passage • 16 Kollárovo námestie • 7310/12 Mickiewiczova • 18 Záhradnícka • 4838/63 Záhradnícka • 50 Záhradnícka • 74 Záhradnícka • 8000/1 Hradská • 8039/52 Hradská • 14893/76 Hradská • 8485/86 Hradská • Hradská • 8615/154 Hradská • 11694/28 Uzbecká • 9370/1 Učiteľská

N70 autobus Harmonogram

N70 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:00 - 23:30

Pondelok 0:00 - 23:30
Utorok 0:00 - 23:30
Streda 0:00 - 23:30
Štvrtok 0:00 - 23:30
Piatok 0:00 - 23:30
Sobota 0:00 - 23:30
Nedeľa 0:00 - 23:30
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 83+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N70 autobus je Hlavná Stanica a posledná zastávka je Korytnická. N70 (Smer: Korytnická) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N70 má 23 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 24 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N70 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N70 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N70 pri mne

Alternatívne Smery

N70 FAQ

Kedy začne fungovať N70 autobus?

N70 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N70 autobus fungovať?

N70 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N70 autobus?

Kedy príde Korytnická Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Korytnická Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie