Cestovný poriadok 21B – Psihijatriska Bolnica Bardovci
Cestovný poriadok na nedeľa až sobota
Stanica | Odchod č. 1 | Odchod č. 2 | Odchod č. 3 | Odchod č. 4 |
---|---|---|---|---|
Транспортен Центар Т-Приградски Линии | 9:20 | 11:00 | 12:35 | 14:30 |
Комплекс Банки 2 | 9:20 | 11:00 | 12:35 | 14:30 |
Југодрво - Кон Центар | 9:22 | 11:01 | 12:36 | 14:31 |
Зелено Пазарче | 9:23 | 11:02 | 12:37 | 14:32 |
Плоштад Македонија | 9:24 | 11:04 | 12:39 | 14:34 |
Пазарче Буњаковец | 9:26 | 11:05 | 12:40 | 14:35 |
Faculty Of Civil Engineering | 9:28 | 11:07 | 12:42 | 14:37 |
Мал Одмор | 9:30 | 11:08 | 12:43 | 14:38 |
Хотел Карпош | 9:31 | 11:09 | 12:44 | 14:39 |
Поликлиника Букурешт | 9:33 | 11:11 | 12:46 | 14:41 |
Бензинска Окта-Карпош 3 | 9:34 | 11:12 | 12:47 | 14:42 |
Канал Нерези | 9:35 | 11:13 | 12:48 | 14:43 |
Долно Нерези | 9:37 | 11:14 | 12:49 | 14:44 |
Влае | 9:39 | 11:16 | 12:51 | 14:46 |
Порта Влае | 9:41 | 11:17 | 12:52 | 14:47 |
Tehnogas | 9:41 | 11:18 | 12:53 | 14:48 |
Vlae Reka Lepenec | 9:43 | 11:19 | 12:54 | 14:49 |
Tv Kanal 5 | 9:45 | 11:21 | 12:56 | 14:51 |
Bolnica Bardovci 1 | 9:45 | 11:21 | 12:56 | 14:51 |
Psihijatriska Bolnica Bardovci | 9:47 | 11:23 | 12:58 | 14:53 |
Harmonogram JSP Skopje Bus – 21B (Psihijatriska Bolnica Bardovci)
Cestovný poriadok Bus spoločnosti JSP Skopje na trase 21B, Psihijatriska Bolnica Bardovci, poskytuje cestujúcim do práce spoľahlivý cestovný poriadok. Harmonogram je pre plán cesty z Транспортен Центар Т-Приградски Линии stanica do Psihijatriska Bolnica Bardovci stanica, plán však môže byť aktualizovaný z rôznych dôvodov.
Môžete pristupovať k online harmonogramu v reálnom čase alebo si pozrieť verziu cestovného poriadku Bus, ktorú je možné vytlačiť. Naplánujte si cestu podľa plánu na dnešok, zajtrajšok, pracovné dni alebo víkend s naším spoľahlivým a aktuálnym plánom JSP Skopje. Denne o polnoci aktualizujeme harmonogram 21B z Čair do Karpoš.