Cestovný poriadok 21B – Transporten Centar
Cestovný poriadok na nedeľa až sobota
Stanica | Odchod č. 1 | Odchod č. 2 | Odchod č. 3 | Odchod č. 4 |
---|---|---|---|---|
Psihijatriska Bolnica Bardovci | 10:15 | 11:50 | 13:40 | 15:20 |
Tv Kanal 5 | 10:16 | 11:51 | 13:41 | 15:22 |
Vlae Reka Lepenec | 10:18 | 11:53 | 13:43 | 15:24 |
Tehnogas | 10:20 | 11:55 | 13:45 | 15:26 |
Порта Влае | 10:20 | 11:55 | 13:45 | 15:26 |
Влае | 10:21 | 11:56 | 13:46 | 15:27 |
Долно Нерези | 10:23 | 11:58 | 13:48 | 15:30 |
Канал Нерези | 10:25 | 12:00 | 13:50 | 15:32 |
Benziska Okta Karposh 3 | 10:25 | 12:00 | 13:50 | 15:33 |
Поликлиника Букурешт | 10:27 | 12:02 | 13:52 | 15:34 |
Хотел Карпош | 10:28 | 12:03 | 13:53 | 15:36 |
Мал Одмор | 10:29 | 12:04 | 13:54 | 15:37 |
Faculty Of Civil Engineering | 10:31 | 12:06 | 13:56 | 15:39 |
Пазарче Буњаковец | 10:32 | 12:07 | 13:57 | 15:41 |
Плоштад Македонија | 10:34 | 12:09 | 13:59 | 15:43 |
Зелено Пазарче | 10:35 | 12:10 | 14:00 | 15:44 |
Југодрво Олимписки Базен | 10:36 | 12:11 | 14:01 | 15:45 |
Веро Џамбо | 10:37 | 12:12 | 14:02 | 15:47 |
Транспортен Центар Т-Приградски Линии | 10:38 | 12:13 | 14:03 | 15:48 |
Harmonogram JSP Skopje Bus – 21B (Transporten Centar)
Cestovný poriadok Bus spoločnosti JSP Skopje na trase 21B, Transporten Centar, poskytuje cestujúcim do práce spoľahlivý cestovný poriadok. Harmonogram je pre plán cesty z Psihijatriska Bolnica Bardovci stanica do Транспортен Центар Т-Приградски Линии stanica, plán však môže byť aktualizovaný z rôznych dôvodov.
Môžete pristupovať k online harmonogramu v reálnom čase alebo si pozrieť verziu cestovného poriadku Bus, ktorú je možné vytlačiť. Naplánujte si cestu podľa plánu na dnešok, zajtrajšok, pracovné dni alebo víkend s naším spoľahlivým a aktuálnym plánom JSP Skopje. Denne o polnoci aktualizujeme harmonogram 21B z Karpoš do Čair.