466A linija
Beograd AS - Vrčin /Centar/ (Preko Avale)
Lasta
Lasta 466A autobus Raspored ruta i stanica (Ažurirano)
Linija 466A autobus (Beograd AS - Pogon Kosmaj - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/) ima 19 stajališta. Kreće od Basa, a završava se na stajalištu Vrčin - Centar.
466A autobus pregled vremena vožnje za sledeću nedelju: Kreće u 04:40. Dani kojima saobraća: ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, nedelja.
Izaberi bilo koje 466A autobus stajališta da pregledaš ažurna "uživo" vremena i da vidiš mapu linije
Smer: Beograd AS - Pogon Kosmaj - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/ (19 stajališta)
Bas
Palata Pravde 1
Autokomanda
Pogon Kosmaj
SP Lasta
Beli Potok - Kumbara
Avala
Šumareva Kuća
Put Za Zuce
Đurđevdan
Kapija Šumadije
Vrčin - Аvalski Put
Solinska Bara
Jaričište - Stepe Stepanovića
Feroplast
Jaričište - Petra Kočića
Jaričište - Pruga
Stadion
Vrčin - Centar
466A Često postavljena pitanja
U koliko sati 466A autobus je prvi polazak?
466A autobus kreće sa radom u 04:40 ovim danima: nedelja, ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak.
U koliko sati 466A autobus neće saobraćati?
466A autobus prestaje sa radom u 04:40 ovim danima: nedelja, ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak.
U koliko sati 466A autobus stiže?
Kada linija Beograd AS - Vrčin /Centar/ (Preko Avale) autobus dolazi? Pogledaj uživo vremena dolaska za uživo vreme dolaska i kompletan pregled planiranog reda vožnje linije Beograd AS - Vrčin /Centar/ (Preko Avale) autobus koja je najbliža tvojoj lokaciji
Koliko košta 466A (Beograd AS - Pogon Kosmaj - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/) autobus cena prevoza?
Beograd AS - Vrčin /Centar/ (Preko Avale) (Beograd AS - Pogon Kosmaj - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/) autobus cena prevoza je oko дин. or din.50.00.
Da li ima 466A autobus stajalište u mojoj blizini?
Klikni ovde da biste videli 466A autobus stajalište.
466A autobus Red vožnje
466A autobus trasa saobraća danima ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, nedelja. Obično saobaća 04:40
Dan | Radni sati | Frekvencija (min) |
---|---|---|
pon. | 04:40 | Jedan polazak |
uto. | 04:40 | Jedan polazak |
sre. | 04:40 | Jedan polazak |
čet. | 04:40 | Jedan polazak |
pet. | Ne Saobraća | Ne Saobraća |
sub. | Ne Saobraća | Ne Saobraća |
ned. | 04:40 | Jedan polazak |
Lasta autobus Servisna obaveštenja
Vidite sva obaveštenja o 466A (od Bas), uključujući informacije o statusu u realnom vremenu, autobus kašnjenjima, promenama trase, promenama mesta stajališta, i svim ostalim promenama usluga. Koristite pregled mape 466A (Beograd AS - Pogon Kosmaj - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/) u realnom vremenu i pratite autobus dok se kreće na mapi. Preuzmite aplikaciju Lasta za sve informacije sada.
Linija 466A - autobus cena
Lasta 466A (Beograd AS - Pogon Kosmaj - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/) cena vožnje je oko дин. or din.50.00. Cene se mogu menjati na osnovu različitih faktora. Za više informacija o cenama karata agencije Lasta otvorite Moovit aplikaciju ili službeni sajt agencije Lasta.
466A (Lasta)
Prvo stajalište trase linije 466A autobus je Bas a poslednje stajalište je Vrčin - Centar. 466A (Beograd AS - Pogon Kosmaj - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/) saobraća tokom ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, nedelja.
Dodatne informacije: 466A ima 19 stajališta a ukupno vreme vožnje na ovoj trasi je prosečnih 49 minuta.
Na putu si? Pogledaj zašto preko 1.5 miliona korisnika veruje Moovitu kao najboljoj aplikaciji za gradski prevoz. Moovit ti pruža Lasta preporučene trase, uživo vreme dolaska za autobus , uživo smernice, mape trasa linija u gradu Beograd, i pomaže ti da pronađeš tebi najbližu 466A autobus stajališta. Nemaš internet konekcije? Preuzmi PDF mapu za korišćenje van mreže i autobus red vožnje za liniju 466A autobus će biti uvek sa tobom na tvom putovanju.
Linija 466A u stvarnom vremenu autobus praćenje
Pratite liniju 466A (Beograd AS - Pogon Kosmaj - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/) na karti uživo u stvarnom vremenu i pratite njenu lokaciju kako se kreće između stanica. Koristite Moovit kao praćenje 466A autobus linije ili aplikaciju Lasta autobus za praćenje uživo i nikada ne propustite svoj autobus.
Koristite aplikaciju kao alat za planiranje putovanja Lasta ili alat za planiranje putovanja za tramvaj, Trolejbus, voz ili autobus da isplanirate svoju rutu oko Beograd. Alat za planiranje puta ažuriranje podataka za Lasta i svaki autobus, uključujući činiju 466A, u Beograd
Lasta u graduBeograd
- 4112B - Mladenovac AS - Jagnjilo - Rabrovac - Simići - Šume - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 4406B - Sibnica - Slatina /Škola/ - Drlupa - Rogača - Sopot AS/ Red vožnje
- 4164L - Kosmaj /Zlatar/ - Tresije - Sopot AS/ Red vožnje
- 4143 - Mladenovac AS - Velika Ivanča /Metaljka// Red vožnje
- 4408A - Sopot AS - Tresije - Rogača/ Red vožnje
- 4408 - Sopot AS - Tresije - Rogača /Mala ćuprija// Red vožnje
- 366A - Kamendol - Šumice (Autoputem)/ Red vožnje
- 4192A - (Gradska 2) - Razvitak - Međulužje - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 4133 - Mladenovac AS - Markovac - Beljevac - Crkvine - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 190C - Sumeđ /Dom/ - Lazarevac AS/ Red vožnje
- 939A - Obrenovac AS - Jasenak - Baljevac/ Red vožnje
- 162 - Lazarevac AS - Bistrica - Rudovci/ Red vožnje
- 4194L - (Gradska 4 Vikend) - Razvitak - Selo Mladenovac - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 938 - Konatice - Jasenak - Obrenovac AS/ Red vožnje
- 4142 - Mladenovac AS - Pružatovac/ Red vožnje
- 5533A - Barajevo AS - Srednji kraj - Glumčevo brdo - Trebež - Barajevo АS/ Red vožnje
- 952A - Obrenovac AS - Veliko Polje - Stubline - Obrenovac AS/ Red vožnje
- 4194 - (Gradska 4) - Razvitak - Selo Mladenovac - Međulužje - Selo Mladenovac - Razvitak/ Red vožnje
- 5570 - Barajevo AS - Baćevac - Vranić - Jasenak - Obrenovac AS/ Red vožnje
- 5520A - Barajevo AS - Baćevac /Igralište/ - Boždarevac - Barajevo AS/ Red vožnje