קו 48
רעננה←תל אביב-יפו
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 48 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 48 (רעננה←תל אביב-יפו) יש 63 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדפנה/התדהר ומסתיים במסוף כרמלית/הכרמל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 48 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רעננה←תל אביב-יפו (63 תחנות)
דפנה/התדהר
התדהר/התעשיה
עקיבא/הירדן
עקיבא/אח''י דקר
בית ספר דקל/שברץ
שברץ/ששת הימים
מרכז אליאב/שברץ
עיריית רעננה/אחוזה
אחוזה/ז'בוטינסקי
אחוזה/בן גוריון
אחוזה/מוצקין
אחוזה/מגדל
אחוזה/עציון
בית לוינשטיין/אחוזה
מרכז מסחרי מול הפארק/דרך ירושלים
תחנת רכבת רעננה מערב/דרך ירושלים
דרך ירושלים/הבריגדה היהודית
ירושלים/הר סיני
דרך ירושלים/ברל כצנלסון
קהילת ציון/מוהליבר
העצמאות/בן גוריון
סוקולוב/בן גוריון
סוקולוב/הניצנים
בית ספר וייצמן/וייצמן
הרב קוק/ויצמן
בית ספר תיכון ראשונים/הרב קוק
בן גוריון / הרב קוק
בן גוריון/חומה ומגדל
מרכז אמירים/בן גוריון
סוקולוב/יבנה
קופת חולים מאוחדת/סוקולוב
סוקולוב סנטר/סוקולוב
סוקולוב/זרובבל
מחלף הכפר הירוק/צומת הראשונים
צומת הכפר הירוק
בית עלמין צבאי/משה סנה
משה סנה/בני אפרים
בני אפרים/ מנורה
בני אפרים/חנה רובינא
בני אפרים/שד’ קק''ל
ביה''ס עמל/בני אפרים
מכללת אפקה/בני אפרים
בני אפרים/הדר יוסף
שד' רוקח/בכור שטרית
לונה פארק/שד' רוקח
אקספו תל אביב /שדרות רוקח
ת. רכבת האוניברסיטה/שדרות רוקח
מגרשי הטניס/שד' רוקח
אבן גבירול/שדרות רוקח
כיכר מילאנו/אבן גבירול
אבן גבירול/פנקס
אבן גבירול/ז'בוטינסקי
אבן גבירול/ארלוזורוב
עיריית תל אביב - יפו/אבן גבירול
כיכר מסריק/פרישמן
המלך ג'ורג'/זמנהוף
דיזנגוף סנטר/המלך ג'ורג'
בית ז'בוטינסקי/המלך ג'ורג'
המלך ג'ורג'/רש"י
המלך ג'ורג'/אלנבי
גאולה/הכובשים
חוף בננה ביץ'
מסוף כרמלית/הכרמל
שאלות ותשובות לגבי קו 48
מתי מתחיל לפעול קו 48?
קו 48 מתחיל לפעול ב-05:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 48 מפסיק לעבוד?
קו 48 מפסיק לפעול ב-16:15 בשישי
מתי מגיע קו 48?
כדי לראות מתי קו רעננה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רעננה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 48 (רעננה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רעננה←תל אביב-יפו (רעננה←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 48 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 48 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 48 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 48 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 48
קו 48 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:05 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:05 - 22:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:05 - 18:33 | 20 - 32 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:05 - 22:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:05 - 22:00 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:10 - 16:15 | 20 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל48 (מ דפנה/התדהר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 48 (רעננה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 48
תעריף הנסיעה ב48 (רעננה←תל אביב-יפו) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
48 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 48 היא דפנה/התדהר והתחנה האחרונה היא מסוף כרמלית/הכרמל.
קו 48 (רעננה←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 48. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 48.
מעקב אחר קו האוטובוס 48 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 48 (רעננה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 48 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 48 ב-ישראל
48 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 283 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 74 - שד. אתרי המקרא/ציקלג-קרית גת<->סירני/ההגנה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 65 - הגולן/החרמון-הוד השרון<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 55 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-2#/ לוח זמנים
- 689 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 322 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->בית הלוחם-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 79 - חט''ב רימון-רעננה<->הנשר/ירושלים-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 8 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף רעננה/רציפים-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 231 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 26 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->קריית חינוך-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 1 - קניון שרונים/הרקון-הוד השרון<->קניון שרונים/הרקון-הוד השרון-31/ לוח זמנים
- 37 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 148 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 248 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 81 - הר המוריה/הר סיני-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 140 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-2#/ לוח זמנים
- 18 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->קניון איילון-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 611 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 88 - בן גוריון/העצמאות-הרצליה<->בית ספר הרצל רעות/א.ל.זיסו-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 44 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קדש ברנע-ניצני סיני-1#/ לוח זמנים