קו 66
דימונה←ערערה-בנגב
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 66 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 66 (דימונה←ערערה-בנגב) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשד' גולדה מאיר/שד' הרצל ומסתיים בבית ספר לחינוך מיוחד.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 66 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דימונה←ערערה-בנגב (30 תחנות)
שד' גולדה מאיר/שד' הרצל
שדרות אריאל שרון/שדרות הרצל
שדרות אריאל שרון/השיבולים
משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון
שדרות אריאל שרון/המלאכה
מסעף דימונה
מסעף דימונה/קניון הדרך
צומת דימונה ירוחם
קסר א סיר/הואשלה
אום רתאם ב
אום רתאם א
צומת ערערה בנגב/כביש 2582
אבו קרינאת 1
קופת חולים כללית
אבו קרינאת
בית ספר
קופת חולים כללית
אבו קרינאת 3
צומת ערערה בנגב
בית ספר אלנג'אח
אזור תעשייה
מועצה מקומית
בית ספר רב תחומי
מועצה מקומית
בית ספר אבו עראר
טיפת חלב
שכונה 2
משתלה
מסגד טאלב/קופת חולים לאומית
בית ספר לחינוך מיוחד
שאלות ותשובות לגבי קו 66
מתי מתחיל לפעול קו 66?
קו 66 מתחיל לפעול ב-07:00 בשישי
באיזו שעה קו 66 מפסיק לעבוד?
קו 66 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 66?
כדי לראות מתי קו דימונה←ערערה-בנגב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דימונה←ערערה-בנגב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 66 (דימונה←ערערה-בנגב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דימונה←ערערה-בנגב (דימונה←ערערה-בנגב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 66 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 66 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 66
קו 66 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:30 - 19:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:30 - 19:00 | 60 - 120 |
ב׳ | 07:30 - 19:00 | 60 - 120 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:30 - 19:00 | 60 - 120 |
ה׳ | 07:30 - 19:00 | 60 - 120 |
ו׳ | 07:00 - 15:00 | 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל66 (מ שד' גולדה מאיר/שד' הרצל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 66 (דימונה←ערערה-בנגב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 66
תעריף הנסיעה ב66 (דימונה←ערערה-בנגב) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
66 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 66 היא שד' גולדה מאיר/שד' הרצל והתחנה האחרונה היא בית ספר לחינוך מיוחד.
קו 66 (דימונה←ערערה-בנגב) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 66. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 66.
מעקב אחר קו האוטובוס 66 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 66 (דימונה←ערערה-בנגב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 66 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 66 ב-ישראל
66 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 76 - גאולה/י.ל. פרץ-רעננה<->תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 280 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-27/ לוח זמנים
- 170 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה אריאל שרון-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים
- 13 - בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-3#/ לוח זמנים
- 551 - החרש/עמל-פתח תקווה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-21/ לוח זמנים
- 2 - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-3#/ לוח זמנים
- 98 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->הדס/הכלנית-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 123 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 2 - בית עלמין פרדס חיים-כפר סבא<->בית עלמין פרדס חיים-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 689 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 91 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 945 - רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-10/ לוח זמנים
- 501 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 8 - אזור תעשיה סנטרל פארק 2000-כפר סבא<->מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 236 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 29 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 9 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 90 - מרכז אליאב/שברץ-רעננה<->מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 377 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים