קו 89א
נחשונים←פתח תקווה
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 89א של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 89א (נחשונים←פתח תקווה) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל ב'נחשונים ב ומסתיים במסוף משה ארנס/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 89א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נחשונים←פתח תקווה (21 תחנות)
'נחשונים ב
'נחשונים א
בריכה
הסיתוונית/הרקפת
אזור תעשיה חצב
צומת נחשונים
מחלף ראש העין דרום לצפון
צומת עינת לצפון/כביש 444
צומת ראש העין למערב/כביש 483
צומת פארק אפק/כביש 483
צומת גבעת השלושה מזרח/כביש 483
צומת גבעת השלושה מערב/כביש 483
צומת גנים/הרב הרצוג
הרב הרצוג/שמואל חיים לנדוי
יהושע שטמפפר / יהושע חנקין
שטמפפר/המכבים
שטמפפר/משטרה
שטמפפר/בר כוכבא
בר כוכבא/ליברכט
בר כוכבא/ת.מרכזית פתח תקווה
מסוף משה ארנס/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 89א
מתי מתחיל לפעול קו 89א?
קו 89א מתחיל לפעול ב-15:15 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 89א מפסיק לעבוד?
קו 89א מפסיק לפעול ב-17:30 בשלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 89א?
כדי לראות מתי קו נחשונים←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נחשונים←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 89א (נחשונים←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נחשונים←פתח תקווה (נחשונים←פתח תקווה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 89א של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 89א עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 89א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 89א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 89א
קו האוטובוס 89א, פועל בימים שלישי עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 15:15 - 17:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 15:15 - 17:30 | 30 - 105 |
ד׳ | 15:15 - 17:30 | 30 - 105 |
ה׳ | 15:15 - 17:30 | 30 - 105 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל89א (מ 'נחשונים ב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 89א (נחשונים←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 89א
תעריף הנסיעה ב89א (נחשונים←פתח תקווה) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
89א (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 89א היא 'נחשונים ב והתחנה האחרונה היא מסוף משה ארנס/הורדה.
קו 89א (נחשונים←פתח תקווה) פועל בשלישי, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 89א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 89א.
מעקב אחר קו האוטובוס 89א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 89א (נחשונים←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 89א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 89א ב-ישראל
89א - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 88א - צפת/שבט דן-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 177 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 21 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 336 - בי''ס נאות מרגלית לבנים-פתח תקווה<->העצמאות/ויצמן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 87 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 84 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->השחר/הצבעוני-מזור-10/ לוח זמנים
- 30 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->וייצמן/הרמב''ם-גדרה-1#
- 72 - חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 23א - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->בית רבקה-פתח תקווה-11/ לוח זמנים
- 17א - דרך מנחם בגין/החציר-גן יבנה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21/ לוח זמנים
- 30 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 252 - ז'בוטינסקי/שילה-ראש העין<->התדהר/התעשייה-רעננה-10/ לוח זמנים
- 474 - מסוף בני ברית-אשדוד<->זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 35 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->הדר/התפוח-קדרון-1#/ לוח זמנים
- 281 - מסוף הריביירה-אשדוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 304 - יהודה הלוי/הרב כלף-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 13 - המרץ/היצירה-ראש העין<->אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם-10/ לוח זמנים
- 253 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->הצדפים/הים-נצר חזני-1#/ לוח זמנים
- 63 - ת. רכבת סגולה-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-20/ לוח זמנים