קו 87
אזור←חולון
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 87 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 87 (אזור←חולון) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל באזור מר. שפינוזה/פלמח ומסתיים בחניון אגד/דן שומרון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 87 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אזור←חולון (53 תחנות)
אזור מר. שפינוזה/פלמח
הרצל/ויצמן
הרצל/משה שרת
יצחק שדה/הרצל
יצחק שדה/מניה שוחט
יצחק שדה/ז'בוטינסקי
דרך בן גוריון/ז'בוטינסקי
בן גוריון/יצחק בן צבי
דרך בן גוריון/כצנלסון
כצנלסון/אחד העם
קפלן/השבעה
המלאכה/השבעה
המלאכה/הפלד
המלאכה/המשביר
הנחושת/המלאכה
ירמיהו/השופטים
הנביאים/ירמיהו
הנביאים/בצלאל
אורט למדעים/הנביאים
גאולים/שדרות ירושלים
גאולים/ההסתדרות
ההסתדרות/מוהליבר
ההסתדרות/ראש פינה
חנקין/חומה ומגדל
חומה ומגדל/שנקר
ויצמן/ההסתדרות
ההסתדרות/אחד במאי
אילת/ההסתדרות
יוספטל/אילת
ת. רכבת יוספטל
מבצע סיני/יוספטל
מבצע סיני/הארזים
היכל התרבות/מבצע סיני
אנילביץ'/כצנלסון
הרב עוזיאל/דניאל
הרב עוזיאל/שדרות העצמאות
ירושלים/קדושי קהיר
ת.רק''ל רוטשילד
רוטשילד/הרצל
דרך בן גוריון/רוטשילד
חוף הסלע/דרך בן גוריון
דרך בן גוריון/ז'בוטינסקי
יוספטל/מסריק
יוספטל/בורוכוב
בלפור/מקס נורדאו
בלפור/יצחק שדה
יצחק שדה/בלפור
דרך בן גוריון/יצחק שדה
הקוממיות/הנביאים
הקוממיות/הרב ניסנבאום
בית העלמין/הקוממיות
תחנת רכבת קוממיות
חניון אגד/דן שומרון
שאלות ותשובות לגבי קו 87
מתי מתחיל לפעול קו 87?
קו 87 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 87 מפסיק לעבוד?
קו 87 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 87?
כדי לראות מתי קו אזור←חולון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אזור←חולון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 87 (אזור←חולון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אזור←חולון (אזור←חולון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 87 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 87 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 87 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 87 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 87
קו 87 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:00 | 13 - 30 |
ב׳ | 06:00 - 23:00 | 13 - 30 |
ג׳ | 07:15 - 23:00 | 15 - 60 |
ד׳ | 06:00 - 23:00 | 13 - 30 |
ה׳ | 06:00 - 23:00 | 13 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 17:00 | 20 |
ש׳ | 21:15 - 23:15 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל87 (מ אזור מר. שפינוזה/פלמח), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 87 (אזור←חולון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 87
תעריף הנסיעה ב87 (אזור←חולון) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
87 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 87 היא אזור מר. שפינוזה/פלמח והתחנה האחרונה היא חניון אגד/דן שומרון.
קו 87 (אזור←חולון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 87. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 87.
מעקב אחר קו האוטובוס 87 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 87 (אזור←חולון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 87 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 87 ב-ישראל
87 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 408 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->יוספטל-לוד-3#/ לוח זמנים
- 92 - הדס/החורש-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 19 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 78 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 81 - אריה לוין /חבד-חיפה<->רמז/הציונות-קרית אתא-1א/ לוח זמנים
- 95 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור-1#/ לוח זמנים
- 4 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1ח/ לוח זמנים
- 22 - שדרות ניל''י/האורנים-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 406 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2םאילת ↔ אשדוד/ לוח זמנים
- 843 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->קניון לב קצרין-קצרין-1ז/ לוח זמנים
- 81א - שדרות יעקב/הכלנית-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 96 - הגיבורים/שמידט-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 557 - קניון איילון-בני ברק<->כיכר המעפיל-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 224 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 80 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1ז/ לוח זמנים
- 460 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 14 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 728 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->בי''ח אלין/אולסוונגר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 14 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים