165N-linja
Kamppi
HSL
HSL 165N bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
165N-bussilla (Kamppi) on 39 pysäkkiä alkaen asemalta Valhalla ja päättyen asemalle Kamppi (Lähiliikenneterminaali).
Valitse alta mikä tahansa 165N-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kamppi (39 pysäkkiä)
Valhalla
Vidarinkuja
Hansavalkamanaukio
Puikkari
Riiantie
Hansakallio
Kauklahden Asema
Vantinportti
Sierakiventie
Mänkimiehentie
Vantinkulma
Åminne
Kurtinmalmi
Kurtinmäki
Kaskimäki
Santapellonkuja
Brinkinmäki
Saunalahden Koulu
Meriviitantie
Saunalahti
Kummelitie
Kummelirannanportti
Marinsatama
Alakaupunki
Merivalkama
Kivenlahti (M)
Maininki
Espoonlahti
Amiraalin Puistotie
Finnoonsolmu
Piispansilta
Matinsolmu
Haukilahdensolmu
Westendinasema
Karhusaari
Hanasaari
Länsiväylä
Lapinrinne
Kamppi (Lähiliikenneterminaali)
165N UKK
Mihin aikaan 165N bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 165N bussi -pysäkillä klo 00:23 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Mihin aikaan 165N bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 165N bussi -pysäkillä klo 23:23 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Milloin 165N bussi saapuu?
Milloin Kamppi Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kamppi Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 165N (Kamppi) bussi?
Kamppi (Kamppi) bussi-lippu maksaa €2.80–€4.10.
Kulkeeko toimijan HSL linja 165N bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 165N bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 165N bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 165N bussi pysäkki.
165N-bussi -aikataulu
165N bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 00:23 - 23:23
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 00:23 - 23:23 | 1380 |
ti | 00:23 - 23:23 | 1380 |
ke | 00:23 - 23:23 | 1380 |
to | 00:23 - 23:23 | 60 |
pe | 00:23 - 23:23 | 1380 |
la | 00:23 - 23:23 | 60 |
su | 00:23 - 23:23 | 60 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 165N (asemalta Valhalla), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 165N (Kamppi) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
165N -linjan bussi-maksu
HSL 165N (Kamppi) -matkan hinta on välillä €2.80–€4.10. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
165N (HSL)
165N-bussin ensimmäinen pysäkki on Valhalla ja viimeinen pysäkki on Kamppi (Lähiliikenneterminaali). 165N (Kamppi) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 165N -linjalla on 39 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 41 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 165N-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 165N-bussi-linjalle.
Linjojen 165N reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 165N (Kamppi) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 165N bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 165N, Helsinki
165N - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 245 - Espoon keskus-Nuuksionpää/ Aikataulu
- 201B - Leppävaara-Mäkkylä-Pitäjänmäki/ Aikataulu
- 996 - Söderkulla-Box-Spjutsund-Kitö/ Aikataulu
- 175 - Matinkylä (M)-Sarvvik-Masala-Jorvas/ Aikataulu
- 619 - Tikkurila-Hiekkaharju-Simonsilta/ Aikataulu
- 77 - Rautatientori-Tattarisuo-Jakomäki/ Aikataulu
- 738 - Kalasatama (M)-Keravan asema/ Aikataulu
- 22 - Punavuori-Ruoholahti (M)-Lauttasaari (M)-Katajaharju/ Aikataulu
- 455 - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki(-Klaukkala)/ Aikataulu
- 74 - Karhupuisto-Malmi-Tapanila-Puistola-Heikinlaakso/ Aikataulu
- 842 - Itäkeskus–Söderkulla–Eriksnäs/ Aikataulu
- 168 - Espoon keskus-Mikkelä-Kauklahti/ Aikataulu
- 571 - Tikkurila-Ylästö-Myyrmäki/ Aikataulu
- 41 - Kamppi-Pohjois-Haagan asema/ Aikataulu
- 965 - Hyrylä-Jäniksenlinna-Perttu-Jokela/ Aikataulu
- 321 - Elielinaukio-Jupperi-Vanhakartano/ Aikataulu
- 181 - Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu
- 977 - Kytömaa-Päivölä-Keravan asema/ Aikataulu
- 193K - Degerbyntie-Siuntion as.-Siuntion kylpylä-Uusikylä/ Aikataulu
- 813 - Vuosaari(M)-Merikorttikuja/ Aikataulu