קו 171
ביר אל-מכסור←חיפה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 171 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 171 (ביר אל-מכסור←חיפה) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בביר אל מכסור כניסה ומסתיים בת. מרכזית המפרץ/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 171 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ביר אל-מכסור←חיפה (42 תחנות)
ביר אל מכסור כניסה
כניסה לשכונה דרומית
כיכר אלנח'לה
שכונת אלביר
מועדון פיס לגיל הזהב
ביר אלמכסור 14/מועצה מקומית
שכונת אלראס ג
שכונת אלראס ב
דרב אלמרג'
שכונת מכסור/צפון
מקמאן 1/כניסה
מקמאן 2
מגרש ספורט/קופת חולים לאומית
חניון שפרעם
תאופיק זיאד/עוסמן חוג'יראת
בית ספר תיכון
תאופיק זיאד/הזית
תאופיק זיאד/150
עירייה/תאופיק זיאד
איברהים נמר חוסיין/אלהוארה
בי''ס אל מכתב/איברהים נמר חוסיין
כמאל ג'ונבלאט/ג'בור יוסף ג'בור
500/כמאל ג'ונבלאט
בי''ס עמל
שפרעם יציאה
קניון השלום
צומת שפרעם צפון
אפק/מזכירות
אפק/יציאה
מסעף קיבוץ אפק
דרך עכו/המייסדים
קריון דרום/ד.עכו חיפה
דרך עכו/צומת צבר
צומת מוצקין
צומת קרית חיים
משטרת קרית חיים/ההסתדרות
הסתדרות/צומת קרית אתא
שדרות ההסתדרות/אריה שנקר
חוצות המפרץ
משרד הרישוי
קניון לב המפרץ
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 171
מתי מתחיל לפעול קו 171?
קו 171 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 171 מפסיק לעבוד?
קו 171 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 171?
כדי לראות מתי קו ביר אל-מכסור←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביר אל-מכסור←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 171 (ביר אל-מכסור←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביר אל-מכסור←חיפה (ביר אל-מכסור←חיפה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 171 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 171 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 171 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 171 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 171
קו 171 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 20:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 20:30 | 60 - 90 |
ב׳ | 06:30 - 20:30 | 60 - 90 |
ג׳ | 07:00 - 20:30 | 60 - 120 |
ד׳ | 06:30 - 20:30 | 60 - 90 |
ה׳ | 06:30 - 20:30 | 60 - 90 |
ו׳ | 06:30 - 15:00 | 60 - 150 |
ש׳ | 11:00 - 19:30 | 120 - 240 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל171 (מ ביר אל מכסור כניסה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 171 (ביר אל-מכסור←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 171
תעריף הנסיעה ב171 (ביר אל-מכסור←חיפה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
171 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 171 היא ביר אל מכסור כניסה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ/הורדה.
קו 171 (ביר אל-מכסור←חיפה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 171. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 171.
מעקב אחר קו האוטובוס 171 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 171 (ביר אל-מכסור←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 171 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 171 ב-ישראל
171 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 285 - מאר אליאס/א סלעה-פסוטה<->נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1שטמרה ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 294 - מסעף מעלות צפון-מעלות תרשיחא<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-11
- 281 - מסעף סאסא-הגליל העליון<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ם/ לוח זמנים
- 14 - בית עלמין-בית ג'ן<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 61 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אבו סנאן סולטאן באשא ד-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 44 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעדת אלשריף-בית ג'ן-1#/ לוח זמנים
- 294 - מאר אליאס/א רוסיה-פסוטה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 68 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->דייר חנא ו'/כביש ראשי-דייר חנא-12/ לוח זמנים
- 40 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->אבירים ב-אבירים-1#/ לוח זמנים
- 150 - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 251 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->חיים משה שפירא/אהובה עוזרי-עכו-1ז/ לוח זמנים
- 51 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מזכירות-קדרים-1#/ לוח זמנים
- 1 - מסעף שפרעם צפון-שפרעם<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-2ב/ לוח זמנים
- 45 - כיכר-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 308 - אלרויס/אלזראעיה-טמרה<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1ב/ לוח זמנים
- 271 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-1ז/ לוח זמנים
- 76 - אבירים ב-אבירים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 58 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אבו סנאן סולטאן באשא ו-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 322 - כיכר גיתה-גיתה<->נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים