Linka 188
Kavčí Hory
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 188 autobus (Aktualizováno)
188 autobus ה má 34 zastávek odjíždí z Želivského a končí v Kavčí Hory.
Vyberte 188 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kavčí Hory (34 zastávek)
Želivského
POD Třebešínem
Na Palouku
Hostýnská
Plaňanská
Sídliště Malešice
Limuzská
Dobročovická
Strašnická
Na Hroudě
Staré Strašnice
Korytná
Želivecká
Jesenická
Poliklinika Zahradní Město
Hlohová
Centrum Zahradní Město
Topolová
Záběhlická Škola
U Lípy
V Korytech
POD Vinicí
Záběhlice
Bohdalecká
Chodovská
Plynárna Michle
Michelská
POD Jezerkou
Kloboučnická
Jezerka
Sdružení
Pankrác
Sídliště Pankrác
Kavčí Hory
188 Často kladené dotazy
V kolik začne 188 autobus fungovat?
Služby na 188 autobus začínají v 00:09 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 188 autobus fungovat?
Služby na 188 autobus končí v 23:39 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 188 autobus?
Kdy přijde linka Kavčí Hory Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kavčí Hory Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 188 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 188. autobus zastávka.
188 autobus Jízdní řád
188 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:09 - 23:39
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:09 - 23:39 | 6 - 15 |
út | 00:09 - 23:39 | 6 - 15 |
st | 00:09 - 23:39 | 6 - 15 |
čt | 00:09 - 23:39 | 6 - 15 |
pá | 00:09 - 23:39 | 6 - 15 |
so | 00:09 - 23:39 | 15 - 20 |
ne | 00:09 - 23:39 | 15 - 20 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 188 (od Želivského), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 188 v reálném čase. (Kavčí Hory) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 188 autobus
Ceny DPP 188 (Kavčí Hory) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
188 (DPP)
První zastávka 188 autobus cesty je Želivského a poslední zastávka je Kavčí Hory. 188 (Kavčí Hory) je v provozu během každý den.
Další informace: 188 má 34 zastávek a celková doba cesty je zhruba 43 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 188 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 188 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 188 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 188 (Kavčí Hory) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 188 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 188, v Praha
188 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 190 - Smíchovské nádraží - Na Beránku/ Jízdní řád
- 102 - Sídliště Bohnice - Kobylisy - Šimůnkova/ Jízdní řád
- 229 - Depo Hostivař - Sídliště Uhříněves - Královice/ Jízdní řád
- X95 - Koh-I-Noor - Náměstí Bratří Synků
- 255 - Jenerálka - Dejvická/ Jízdní řád
- 195 - Sídliště Letňany - Poliklinika Zahradní Město - Jesenická/ Jízdní řád
- 231 - Na Knížecí - Dívčí hrady - Na Knížecí/ Jízdní řád
- 274 - Poliklinika Modřany - Kunratická škola/ Jízdní řád
- 202 - Poliklinika Mazurská - Čakovice - Kbelský pivovar/ Jízdní řád
- 251 - Sídliště Čimice - Šimůnkova/ Jízdní řád
- 118 - Smíchovské nádraží - Depo Kačerov - Sídliště Spořilov/ Jízdní řád
- 126 - Koleje Jižní Město - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- 149 - Dejvická - Stodůlky-Bavorská/ Jízdní řád
- 176 - Karlovo náměstí - Stadion Strahov/ Jízdní řád
- 124 - Želivského - Zelený pruh/ Jízdní řád
- 269 - Nádraží Radotín - Škola Radotín/ Jízdní řád
- X99 - Staré Strašnice - Anděl
- 262 - Sídliště Rohožník - Sídliště Horní Počernice/ Jízdní řád
- 248 - Nádraží Radotín - Viničky - Nádraží Radotín/ Jízdní řád
- X125 - Smíchovské nádraží - Jižní Město/ Jízdní řád