קו 685
מודיעין עילית←קריית גת
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 685 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 685 (מודיעין עילית←קריית גת) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף מודיעין עילית ומסתיים בשד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש.
לוח הזמנים לקו 685 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב22:15. שעות הפעילות השבוע: שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 685 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין עילית←קריית גת (18 תחנות)
מסוף מודיעין עילית
יסודות/מזכירות
צומת יד בנימין
בית חלקיה/כניסה
שבעת המינים/כיכר
שבעת המינים/בית כנסת
חפץ חיים/גני טל
צומת רבדים
צומת ראם מסמיה
צומת מלאכי לדרום/כביש 40
צומת קוממיות
צומת פלוגות למזרח
שד. לכיש/שד. מלכי ישראל
תיכון מקיף גרוס/השופטים
שדרות מלכי ישראל/מבוא אפק
שדרות אתרי המקרא/הרב עובדיה יוסף
אדוריים/רמות דוד
שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש
שאלות ותשובות לגבי קו 685
מתי מתחיל לפעול קו 685?
קו 685 מתחיל לפעול ב-22:15 בשבת
באיזו שעה קו 685 מפסיק לעבוד?
קו 685 מפסיק לפעול ב-22:15 בשבת
מתי מגיע קו 685?
כדי לראות מתי קו מודיעין עילית←קריית גת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין עילית←קריית גת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 685 (מודיעין עילית←קריית גת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין עילית←קריית גת (מודיעין עילית←קריית גת) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 685 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 685 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 685 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 685 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 685
קו 685 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 22:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 22:15 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל685 (מ מסוף מודיעין עילית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 685 (מודיעין עילית←קריית גת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 685
תעריף הנסיעה ב685 (מודיעין עילית←קריית גת) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
685 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 685 היא מסוף מודיעין עילית והתחנה האחרונה היא שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש.
קו 685 (מודיעין עילית←קריית גת) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 685. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 685.
מעקב אחר קו האוטובוס 685 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 685 (מודיעין עילית←קריית גת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 685 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 685 ב-ישראל
685 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 284 - ממילא/קריב-ירושלים<->שד.הרי יהודה/הר כתרון-צור הדסה-10/ לוח זמנים
- 10 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 297 - ברטעה-בסמ''ה<->טכניון/בנין הספורט-חיפה-10/ לוח זמנים
- 32 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 338 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->שדרות אביי ורבא/רבי טרפון-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 506 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 6 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->בי''ס אלאקואס-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 6 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->קדושת לוי/ברוק-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 3 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 59 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 708 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-20/ לוח זמנים
- 139 - ת.רכבת ספיר-נתניה<->חט''ב א/עבד אל חי-טירה-10/ לוח זמנים
- 240 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 244 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים-1#/ לוח זמנים