קו 75
אור עקיבא←חדרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 75 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 75 (אור עקיבא←חדרה) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל בוייצמן/שידלובסקי ומסתיים בת. מרכזית חדרה/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 75 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אור עקיבא←חדרה (45 תחנות)
וייצמן/שידלובסקי
שד. הנשיא וייצמן/הרצוג
שד. הנשיא וייצמן/הגיבורים
שד. הנשיא וייצמן/סמטת חי טייב
שדרות ירושלים/יהודה הלוי
שדרות ירושלים/שלום עליכם
הר סיני/הר נבו
הכרמל/הארבל
הכרמל/הר הצופים
הכרמל/החרמון
עליזה יאנסן/חיים הזז
מנחם ציוני/עליזה יאנסן
הרצל/מנחם ציוני
ביאליק/הרצל
רוטשילד/מנחם ציוני
שדרות הנשיא וייצמן/רוטשילד
כיכר צ'רנין/כביש 6511
בית ספר עתידים
שדרות דוד המלך/גלפנשטיין
שדרות דוד המלך/הסיגלית
שד. דוד המלך/הרימון
הרימון/שדרות דוד המלך
הרימון/התאנה
תמר/הגפן
הגפן/וייצמן
צומת אור עקיבא למזרח
צומת אור עקיבא לדרום
צומת פל ים
צומת נחל חדרה
צומת חפציבה/כביש 4 לדרום
מרכז מסחרי/השלום
השלום/בר אילן
בית חולים הלל יפה
השלום/בר אילן
צומת חרושת
צומת נווה חיים
אזור תעשיה דרומי
מרכז מסחרי/הרב עובדיה יוסף
הרב עובדיה יוסף/הרב עוזיאל
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הגיבורים/הרברט סמואל
אחד העם/סמסונוב
ת. מרכזית חדרה/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 75
מתי מתחיל לפעול קו 75?
קו 75 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 75 מפסיק לעבוד?
קו 75 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 75?
כדי לראות מתי קו אור עקיבא←חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור עקיבא←חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 75 (אור עקיבא←חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור עקיבא←חדרה (אור עקיבא←חדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 75 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 75 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 75 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 75 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 75
קו 75 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:55 - 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 22:45 | 15 - 30 |
ב׳ | 04:55 - 22:45 | 15 - 30 |
ג׳ | 04:55 - 22:45 | 15 - 30 |
ד׳ | 04:55 - 22:45 | 15 - 30 |
ה׳ | 04:55 - 22:45 | 15 - 30 |
ו׳ | 04:55 - 16:30 | 15 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:00 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל75 (מ וייצמן/שידלובסקי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 75 (אור עקיבא←חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 75
תעריף הנסיעה ב75 (אור עקיבא←חדרה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
75 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 75 היא וייצמן/שידלובסקי והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חדרה/רציפים.
קו 75 (אור עקיבא←חדרה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 75. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 75.
מעקב אחר קו האוטובוס 75 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 75 (אור עקיבא←חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 75 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 75 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 158 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20/ לוח זמנים
- 177 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 685 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 240 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 170 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 883 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 245 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 54 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->משך חכמה/השלה-מודיעין עילית-12/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 202 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 217 - ממילא/קריב-ירושלים<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 239 - כביש 1/המטה הארצי-ירושלים<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 46 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת חדרה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 2 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 284 - ממילא/קריב-ירושלים<->שד.הרי יהודה/הר כתרון-צור הדסה-10/ לוח זמנים
- 98 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 224 - מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 500 - האלה/האלון-כפר טרומן<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 22 - גפן/אשל-חריש<->שדרות דרך ארץ/התחדשות-חריש-20/ לוח זמנים