קו 961
בית שאן←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 961 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 961 (בית שאן←ירושלים) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף בית שאן/איסוף ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
לוח הזמנים לקו 961 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב14:15. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, שישי, שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 961 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית שאן←ירושלים (41 תחנות)
מסוף בית שאן/איסוף
מסוף בית שאן
מסעף בית הארחה
בית ספר מאיר/שדרות בגין
שדרות בגין/ירושלים הבירה
שדרות בגין/כנרת
צומת הנצי''ב
כביש 90/תל תאומים
צומת רויה/כביש 90
כביש 90/שדי תרומות
צומת מירב מלכישוע/כביש 90
מחסום מחולה/כביש 90
מושב מחולה/כביש 90
שדמות מחולה/כביש 90
מחנה ברווז/כביש 90
צומת ארגמן/כביש 90
צומת משואה/כביש 90
מחנה אריה
צומת משואה/כביש 90
מועצה אזורית בקעת הירדן
צומת יפית/כביש 90
מרכז מסחרי מפגש הביקעה
צומת פצאל/כביש 90
צומת תומר/כביש 90
צומת גילגל/כביש 90
צומת נירן/כביש 90
צומת נעמה/כביש 90
צומת גשר אלנבי/כביש 90
צומת מחנה נבו/כביש 90
צומת בית הערבה/כביש 90
צומת בית הערבה
צומת בית הערבה החדש
צומת אלמוג
צומת נבי מוסא
צומת מצפה יריחו
צומת כפר אדומים
צומת מישור אדומים
צומת אדומים/צומת מחנה ישי
מצודת אדומים
תחנת רקל''ה גבעת המבתר/'יגאל ידין
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 961
מתי מתחיל לפעול קו 961?
קו 961 מתחיל לפעול ב-14:15 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 961 מפסיק לעבוד?
קו 961 מפסיק לפעול ב-14:15 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 961?
כדי לראות מתי קו בית שאן←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית שאן←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 961 (בית שאן←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית שאן←ירושלים (בית שאן←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 961 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 961 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 961 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 961 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 961
קו 961 פועל בראשון, שני, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 14:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 14:15 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 19:15 - 20:00 | 15 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 14:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 19:45 - 20:00 | 15 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל961 (מ מסוף בית שאן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 961 (בית שאן←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 961
תעריף הנסיעה ב961 (בית שאן←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
961 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 961 היא מסוף בית שאן/איסוף והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 961 (בית שאן←ירושלים) פועל בראשון, שני, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 961. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 961.
מעקב אחר קו האוטובוס 961 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 961 (בית שאן←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 961 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 961 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 67 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 542 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 42א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->קרית הממשלה/לורך-ירושלים-2א/ לוח זמנים
- 4 - מרינוב/גלרנטר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 83 - טרומפלדור/כיכר דוד-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 11 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 951 - טיילת ארמון הנציב/ינובסקי-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 176 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 9 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר נילי-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#
- 30א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1ז
- 97 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->זינגר/הזז-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 67א - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->מסוף הר נוף/בית הדפוס-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 442 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 414 - קניון איילון-בני ברק<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 2א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->סנונית/דרור-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 794 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-1#/ לוח זמנים