97N-linja
Kotikonnuntie
HSL
HSL 97N bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
97N-bussilla (Kotikonnuntie) on 39 pysäkkiä alkaen asemalta Rautatientori ja päättyen asemalle Paneliantie.
Valitse alta mikä tahansa 97N-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kotikonnuntie (39 pysäkkiä)
Rautatientori
Kaisaniemenpuisto
Hakaniemi
Merihaka
Hanasaari
Suvilahti
Kalasatama (M)
Kulosaari
Tupasaari
Kipparlahti
Herttoniemi (M)
Konemestarinkatu
Siilitie (M)
Itäkeskus
Itäpolku
Kauppakartanonkuja
Asiakkaankatu
Voikukantie
Rusthollarinkuja
Puotilan Ostoskeskus
Leikkimäki
Kuutsalontie
Karhulantie
Riskutie
Linnanherrantie
Uussillantie
Mellunmäentie
Kaunispääntie
Saanatunturintie
Pyhätunturintie
Siltapolku
Mellunmäki
Kontulantie
Tuukkalantie
Kiiliänkuja
Koskenhaantie
Ostostie
Leikkikuja
Paneliantie
97N UKK
Mihin aikaan 97N bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 97N bussi -pysäkillä klo 00:05 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Mihin aikaan 97N bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 97N bussi -pysäkillä klo 02:05 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 97N bussi saapuu?
Milloin Kotikonnuntie Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kotikonnuntie Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 97N (Kotikonnuntie) bussi?
Kotikonnuntie (Kotikonnuntie) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 97N bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 97N bussi pysäkki.
97N-bussi -aikataulu
97N bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 00:05 - 02:05
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 00:05 - 02:05 | 30 |
ti | 00:05 - 02:05 | 30 |
ke | 00:05 - 02:05 | 30 |
to | 00:05 - 02:05 | 30 |
pe | 00:05 - 02:05 | 30 |
la | 00:05 - 04:35 | 30 |
su | 00:05 - 04:35 | 30 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 97N (asemalta Rautatientori), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 97N (Kotikonnuntie) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
97N -linjan bussi-maksu
HSL 97N (Kotikonnuntie) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
97N (HSL)
97N-bussin ensimmäinen pysäkki on Rautatientori ja viimeinen pysäkki on Paneliantie. 97N (Kotikonnuntie) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 97N -linjalla on 39 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 38 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 97N-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 97N-bussi-linjalle.
Linjojen 97N reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 97N (Kotikonnuntie) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 97N bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 97N, Helsinki
97N - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 94N - Rautatientori-Roihuvuori-Kontulankaari/ Aikataulu
- 193 - Degerbyntie-Siuntion as.-Uusikylä/ Aikataulu
- 587 - Mellunmäki-Korso-Vierumäki/ Aikataulu
- 74 - Karhupuisto-Malmi-Tapanila-Puistola-Heikinlaakso/ Aikataulu
- 520 - Matinkylä (M)-Suurpelto-Leppävaara-Myyrmäki-Martinlaakso/ Aikataulu
- 965K - Hyrylä-Jäniksenlinna-Perttu-Jokela/ Aikataulu
- 124 - Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari-Espoonlahti (M)/ Aikataulu
- 717 - Rautatientori-Jakomäki-Hakunila-Honkanummi-Tikkurila/ Aikataulu
- 735 - Tikkurila-Korso-Mikkola/ Aikataulu
- 987B - Nikkilä-Laukkoski-Pornainen/ Aikataulu
- 64 - Rautatientori-Oulunkylä-Itä-Pakila/ Aikataulu
- 522 - Leppävaara - Pähkinärinne - Vantaankoski/ Aikataulu
- 814 - Vuosaari(M)-Koukkusaarentie-Pohjoinen ostoskeskus/ Aikataulu
- 203 - Leppävaara-Uusmäki/ Aikataulu
- 977V - Kytömaa-Ylikerava-Keravan asema/ Aikataulu
- 611B - Rautatientori-Siltamäki-Suutarila/ Aikataulu
- 582 - Espoon keskus-Juvanmalmi-Kalajärvi/ Aikataulu
- 193K - Degerbyntie-Siuntion as.-Siuntion kylpylä-Uusikylä/ Aikataulu
- 500 - Itäkeskus(M)-Pasila-Munkkivuori/ Aikataulu
- 584T - Kalajärvi-Louhela-Helsinge skola/ Aikataulu