Beykoz, Beykoz, nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara
Beykoz, Beykoz, İstanbul Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin

Beykoz konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Beykoz konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Beykoz - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 121BS, 15SD.

Sorular & Cevaplar

Beykoz konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Beykoz konumuna en yakın duraklar:

  • Hacı N.Özyurt Cami - Beykoz 1001 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi.
  • Siteler 1112 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi.
  • Siteler - Beykoz 1122 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Beykoz yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Beykoz yakınından geçiyor: 121BS, 15SD.

Beykoz, Beykoz, İstanbul Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Beykoz şehrinde Beykoz konumuna Toplu Taşıma

Beykoz, Türkiye'de Beykoz için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Beykoz adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Beykoz adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Beykoz adresine gitmek için en yakın duraklar: Hacı N.Özyurt Cami - Beykoz; Siteler; Siteler - Beykoz.

Beykoz adresine gitmek için Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 121BS, 15SD.

Geri dönüş yolculuğunuzu Beykoz adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Beykoz, Beykoz
Beykoz, Beykoz Beykoz, İstanbul'un bir ilçesidir. Çatalca-Kocaeli bölümünün Kocaeli Yarımadası batısında yer almakta olup; batıdan İstanbul Boğazı, doğudan Şile ilçesi, kuzeyden Karadeniz ve güneyden de Çekmeköy, Üsküdar ve Ümraniye ilçeleri ile çevrelenmiştir.Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren yapılan sanayi ağırlıklı çalışmaların etkisiyle fabrikaların çoğalması sonucu genelde işçi kesimin tercih ettiği yerleşim yeri olan Beykoz, son yıllarda üst gelir seviyesi kesimden de talep görmektedir. Deniz seviyesinden başlayarak 270 metreye kadar yükselen Beykoz’un engebeli arazisini Riva, Küçüksu ve Göksu dereleri parçalamıştır. İlçe ve yakın çevresinde Akdeniz iklimi ile Türkiye'de Karadeniz iklimi nin karışımı olan “Geçiş Tipi İklim” etkilidir. Yazlar, Akdeniz kadar sıcak olmamakla birlikte Karadeniz kadar yağışlı değildir. Beykoz ve çevresi başta kestane, meşe, gürgen, ıhlamur, kayın, kızılağaç ve fındık ağaçlarından oluşan doğal orman örtüsüyle kaplıdır.
Beykoz nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Beykoz konumuna ulaşmak daha kolay!