Dokmoveien, Alstahaug, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Alstahaug konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Dokmoveien konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Dokmoveien konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Dokmoveien konumuna en yakın duraklar:
    • Foged Falchs Vei 45 717 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi
    • Sandnes Barneskole 958 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi
    • Radåsen 1149 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Dokmoveien yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Alstahaug, Norveç'de Dokmoveien adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? Dokmoveien adresine gitmeyi düşünüyorsanız, Dokmoveien konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: Foged Falchs Vei 45; Sandnes Barneskole; Radåsen.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs veya Tren, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Dokmoveien yakınından geçiyor - Otobüs: 100, 23-705.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, Dokmoveien adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Alstahaug konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

Dokmoveien, Alstahaug
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası