Ferit Tüzün Sokağı, Adalar, nerede, Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Adalar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ferit Tüzün Sokağı konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Ferit Tüzün Sokağı konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Ferit Tüzün Sokağı konumuna en yakın duraklar:
    • Kınalıada (Mavi Marmara) 409 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Kınalıada (Şehir Hatları) 409 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Vapur hatları Ferit Tüzün Sokağı yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Adalar, Türkiye'de Ferit Tüzün Sokağı konumuna nasıl gidilir?

Moovit ile çok kolay. Sokak adresinizi yazın ve Moovit’in seyahat planlayıcısı sizi oraya götürmenin en hızlı yolunu bulsun! Sokakta nereye gitmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? Canlı yol tariflerini (Ferit Tüzün Sokağı üzerinde nerede ineceğiniz de dahil olmak üzere) bulmak için Moovit Uygulamasını indirin, saatlere bakın ve sık kullandığınız Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş hatlarının tahmini varış saatlerini öğrenin.

Ferit Tüzün Sokağı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefiniz için mevcut olan en yakın durakların listesine göz atın: Kınalıada (Mavi Marmara); Kınalıada (Şehir Hatları).

Ayrıca Ferit Tüzün Sokağı adresine Vapur, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile de ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Vapur: ADALAR, BOSTANCI - ADALAR.

Adalar için toplu taşıma saatlerini ve hatları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır.

Ferit Tüzün Sokağı adresine toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Adalar konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Ferit Tüzün Sokağı, Adalar

Adalar'da Ferit Tüzün Sokağı konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası