Gölet Koşu Parkuru, İstanbul, nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Gölet Koşu Parkuru konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Gölet Koşu Parkuru - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: Otobüs - 147, Otobüs - E-58.

Sorular & Cevaplar

Gölet Koşu Parkuru konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Gölet Koşu Parkuru konumuna en yakın duraklar:

  • Gölet - Başakşehir 484 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
  • Alaçayir - Başakşehir 822 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi.
  • Karşiyaka - Başakşehir 1083 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Gölet Koşu Parkuru yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Gölet Koşu Parkuru yakınından geçiyor: Otobüs - 147, Otobüs - E-58.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

İstanbul şehrinde Gölet Koşu Parkuru konumuna Toplu Taşıma

İstanbul, Türkiye'deki Gölet Koşu Parkuru adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Gölet Koşu Parkuru adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Gölet Koşu Parkuru adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Gölet Koşu Parkuru için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Gölet - Başakşehir; Alaçayir - Başakşehir; Karşiyaka - Başakşehir.

Gölet Koşu Parkuru adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Otobüs - 147, Otobüs - E-58.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Gölet Koşu Parkuru için yol tarifi alın.

Gölet Koşu Parkuru adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Gölet Koşu Parkuru, İstanbul
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Gölet Koşu Parkuru konumuna ulaşmak daha kolay!