Kordonboyu, Kartal, nerede, Otobüs, Metro, Tren, Vapur veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Kartal konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Kordonboyu konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Kordonboyu - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 131V, 132, 16B, 222, 252, E-9.

Sorular & Cevaplar

Kordonboyu konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Kordonboyu konumuna en yakın duraklar:

  • Kartal İskele 109 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Kartal Sahil - Kartal 136 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Kartal (Prenstur) 215 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Kartal 394 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Kordonboyu yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Kordonboyu yakınından geçiyor: 131V, 132, 16B, 222, 252, E-9.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Kartal şehrinde Kordonboyu konumuna Toplu Taşıma

Kartal, Türkiye'de Kordonboyu için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Kordonboyu adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs, Metro, Tren, Vapur veya Minibüs / Dolmuş saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Kordonboyu adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Kordonboyu adresine gitmek için en yakın duraklar: Kartal İskele; Kartal Sahil - Kartal; Kartal (Prenstur); Kartal.

Kordonboyu adresine gitmek için Otobüs, Metro, Tren, Vapur veya Minibüs / Dolmuş hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 131V, 132, 16B, 222, 252, E-9.

Geri dönüş yolculuğunuzu Kordonboyu adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Kordonboyu, Kartal
Kordonboyu, Kartal Kordonboyu, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda bulunan Kartal ilçesine bağlı 20 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında güneyinde Marmara Denizi; doğusunda Pendik ilçesine bağlı Batı; batısında Orhantepe; kuzeyinde ise Atalar, Petroliş, Yukarı, Karlıktepe, Çavuşoğlu ve Yunus mahalleleri bulanmaktadır.

Kartal'da Kordonboyu konumuna en yakın duraklar

Kartal konumunda Kordonboyu için en yakın Vapur durakları

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Kordonboyu konumuna ulaşmak daha kolay!