Korsør st., Denmark, nerede, Tren veya Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Denmark konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Korsør st. konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Otobüs ile Korsør st. konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç Vestsjællandscenteret, Slagelse 51 dk
Otobüs - 902902
Başlangıç Slagelse Gymnasium Og Hf-Kursus, Slagelse 42 dk
Otobüs - 902902

Sorular & Cevaplar

Hangi Tren hatları Korsør st. yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Korsør st. yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Denmark, Danimarka'de Korsør st. için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Korsør st. adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Tren veya Otobüs saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Korsør st. adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Korsør st. adresine gitmek için Tren veya Otobüs hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Tren: IC; Otobüs: 902.

Geri dönüş yolculuğunuzu Korsør st. adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Korsør st.
Korsør st. Korsør Station er en dansk jernbanestation i Korsør. Stationen, som ligger i det nordlige Korsør, blev indviet i 1997 i forbindelse med åbningen af Storebæltsforbindelsens jernbanedel som afløsning for den gamle station ved det gamle jernbanefærgeleje.
Korsør st. nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası