Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh, Bình Thạnh, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Bình Thạnh konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh - yakınından geçen güzergahları var

Sorular & Cevaplar

Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh konumuna en yakın duraklar:

  • Cây Xăng 178 538 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.
  • Tòa Án Nhân Dân Quận Bình Thạnh 539 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.
  • Bệnh Viện Ung Bứu 598 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi.
  • Chợ Bà Chiểu 679 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh yakınından geçiyor: 08, 104, 18, 54, 55.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Bình Thạnh şehrinde Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh konumuna Toplu Taşıma

Bình Thạnh, Vietnam'deki Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Cây Xăng 178; Tòa Án Nhân Dân Quận Bình Thạnh; Bệnh Viện Ung Bứu; Chợ Bà Chiểu.

Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 08, 104, 18, 54, 55

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh için yol tarifi alın.

Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Bình Thạnh konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thành Phố Hồ Chí Minh, Bình Thạnh
Uygulamayla Toàn, 265 ĐƯỜNG Bùi Đình Túy Quận Bình Thạnh, Thàn… konumuna ulaşmak daha kolay!