133TM Hattı
Aydınlı Toki - Tuzla
İETT
İETT 133TM Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
133TM otobüs hattı (Aydınlı Toki - Tuzla), Aydinli Toki Peronlar - Dede Korkut İ.Ö.Okl. Yönü durağından başlayıp Tuzla Belediyesi - Sondurak 133 Tm Yönü durağına gidene kadar 58 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 133TM otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Aydınlı Toki - Tuzla (58 durak)
Aydinli Toki Peronlar - Dede Korkut İ.Ö.Okl. Yönü
Gökberk Sokak - Kartal Yönü
Necip Fazil Kisakürek Camii - Tuzla Yönü
Yahya Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Kartal Yönü
Cem Sultan Caddesi - Tuzla Yönü
Yeniyurt Sokak - Tuzla Yönü
İmkb Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi / Tepeören Yönü
Yildiz Camii - Akfirat Yönü
Başkomutan Caddesi - Tepeören Yönü
Aydınlı / Deri San. Yönü
Aydınlı Muhtarlık / Tepeören Yönü
Tepe Mahallesi / Tepeören Yönü
Halil Türkkan Kiz Anadolu İmam Hatip Lisesi - Aydinli Toki Yönü
Erdost Sokak - Aydinli Toki Knt. Yönü
Toki Oruç Reis İ.Ö.O. - Toki Aydinli Yönü Yönü
Yavuz Sokak - Kartal Yönü
Erhan Sokak - Kartal Yönü
Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi - Kartal Yönü
Şekerpinar Caddesi - Kartal Yönü
Mimar Sinan - Kartal Yönü
Güngörmüş Sokak - Kartal 133s Yönü
Bariş Manço - Kartal 133ş Yönü
Muhtarlik - Kartal 133ş Yönü
Narin Sokak - Kartal 133ş Yönü
Karakol - Kartal 133s Yönü
Gümüşpinar Camii - Pendik 133ş Yönü
Emiroğlu Caddesi - Kartal 133ş Yönü
Özlem Sokak - Kartal 133ş Yönü
Kavak Caddesi - Kartal 133ş Yönü
İnönü Caddesi - Pendik 133ş Yönü
İmami Gazali Camii - Kartal 133ş Yönü
Egemenlik Caddesi - Kadiköy Yönü
Tuzla Köprüsü - T.Kapi 500t Yönü
İbiş Ağa Caddesi - Piyade Okulu Yönü
Piyade Okulu - Pendik Yönü
Sahil Güvenlik İkmal Merkezi Komutanliği - Marina Yönü
Tuzla Marina - Tuzla Yönü
Marmados Sitesi - Tuzla Yönü
Şehitler Caddesi - Dnz.Harp Okulu Yönü
Sahil Park - Tuzla Yönü
Tuzla - Dnz. Hrp.Okl. 130 Yönü
Yakamoz - Dnz.Hrp.Okl.130 Yönü
Tahaffuzhane Caddesi - E-5 133t Yönü
Bahçeler / Bostancı Yönü
Kalekapi - Bostanci Yönü
Tuzla Anadolu Lisesi - Kadiköy (500es) Yönü
Şehit Orgeneral Eşref Bitlis Parki - Tuzla Belediye 133tm Yönü
Behram Sokak - Tuzla Belediyesi Tm Yönü
Dörtyol - Bostanci Yönü
Fevzi Çakmak Caddesi - Bostanci Yönü
Nalbant Camii - Kadiköy Yönü
Ayişiği Sokak - Kadiköy Yönü
Gürsel Sokak - Bostanci Yönü
Cezeri Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Kadiköy Yönü
Hilmi Sonay Aile Sağliği Merkezi - Kadiköy Yönü
Evliya Çelebi Camii - Bostanci Yönü
Gülistan - Kadiköy Yönü
Tuzla Belediyesi - Sondurak 133 Tm Yönü
133TM SSS
133TM otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
133TM otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 06:00'da başlar.
133TM otobüs saat kaçta bitiyor?
133TM otobüs hattı, Pazar, Cumartesi günleri 16:50'da biter
133TM otobüs saat kaçta geliyor?
Aydınlı Toki - Tuzla otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Aydınlı Toki - Tuzla otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 133TM otobüs durağı var mı?
En yakın 133TM otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
133TM Otobüs Saatleri
133TM otobüs hattı her gün çalışmaktadır. Düzenli hareket saatleri: 06:00 - 19:35
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 06:00 - 19:35 | 31 - 90 |
Sal | 06:00 - 19:35 | 31 - 90 |
Çar | 06:00 - 19:35 | 31 - 90 |
Per | 06:00 - 19:35 | 31 - 90 |
Cum | 06:00 - 19:35 | 31 - 90 |
Cmt | 11:30 - 16:50 | 160 |
Paz | 11:30 - 16:50 | 160 |
İETT Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 133TM üzerindeki (Aydinli Toki Peronlar - Dede Korkut İ.Ö.Okl. Yönü durağından) tüm güncellemeleri görün. 133TM (Aydınlı Toki - Tuzla) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm İETT bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
133TM hattı otobüs ücreti
İETT 133TM (Aydınlı Toki - Tuzla) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. İETT bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya İETT resmi web sitesini kontrol edin.
133TM (İETT)
133TM otobüs hattının ilk durağı Aydinli Toki Peronlar - Dede Korkut İ.Ö.Okl. Yönü olup son durağı Tuzla Belediyesi - Sondurak 133 Tm Yönü durağıdır. 133TM (Aydınlı Toki - Tuzla), her gün çalışıyor.
Ek bilgi: 133TM hattında 58 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 68 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit İETT hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, İstanbul konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 133TM otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 133TM otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
133TM Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
133TM (Aydınlı Toki - Tuzla) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 133TM otobüs takip uygulaması veya canlı İETT otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
İstanbul çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı İETT için bir yolculuk planlayıcı veya metro, tren, Metrobus, tramvay, vapur, otobüs veya minibüs / dolmuş için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, İstanbul içindeki İETT ve 133TM hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
133TM - Alternatif yol tarifleri
İstanbul şehrindeki diğer İETT hatları
- GZ1 - KADIKÖY - GÖZTEPE/ Tarife
- 29T - TARABYAÜSTÜ / DARÜŞŞAFAKA - İSTİNYE/ Tarife
- 2 - BOSTANCI - HAREM/ Tarife
- 41N - NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ - MASLAK/ Tarife
- 15R - RASATHANE - ÜSKÜDAR/ Tarife
- 142A - BOĞAZKÖY - AVCILAR METROBÜS/ Tarife
- 98G - GİYİMKENT / TURGUTREİS - BAKIRKÖY/ Tarife
- 98MB - MEHMET AKİF MAHALLESİ - BAKIRKÖY/ Tarife
- 14S - SULTANBEYLİ - KOZYATAĞI METRO/ Tarife
- 42M - BAHÇEKÖY - ZİNCİRLİKUYU METROBÜS/ Tarife
- 130Ş - ŞİFA MAHALLESİ - KADIKÖY/ Tarife
- KM31 - UĞURMUMCU - KARTAL/ Tarife
- 48H - HAMİDİYE MAHALLESİ - ŞİŞLİ/ Tarife
- 41SM - AYAZAĞA GARAJI - 4.LEVENT METRO/ Tarife
- 142E - ESENYURT KİPTAŞ 4. ETAP - AKSARAY/ Tarife
- 46T - ÇAĞLAYAN - TOPKAPI/ Tarife
- HT11 - GİYİMKENT - KUYUMCUKENT/ Tarife
- 50H - ALİBEYKÖY - H.OSMAN METRO/ Tarife
- 50V - ALİBEYKÖY - VEZNECİLER/ Tarife
- ES2 - TÜYAP / KIRAÇ - AKÇABURGAZ/ Tarife