22/3 Lijn
Izel Ecole Fondamentale→Poncelle Monument
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 22/3 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 22/3 (Izel Ecole Fondamentale→Poncelle Monument) heeft in totaal 63 haltes. Het beginpunt is Izel Ecole Fondamentale en het eindpunt is Poncelle Monument.
Bus 22/3 vertrekt volgende week eens per dag om 15:50 en rijdt op: maandag, dinsdag.
Kies een van onderstaande bus 22/3 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Izel Ecole Fondamentale→Poncelle Monument (63 haltes)
Izel Ecole Fondamentale
Pin Eglise
Pin Ecole
Pin Rue De L'Auwy
Pin Rue Nouvelle
Izel Carrefour Rue Nouvelle
Izel Rue De La Gare
Izel Gare
Pin Rue De L'Amérique 51
Pin Rue De L'Amérique 41
Pin Rue De L'Auwy
Pin Avenue Gilson
Izel Paquis De La Suisse
Izel Rue du Haut Courtil
Moyen Pont
Moyen Rue Des Fourneaux
Laneuville Centre (Chiny)
Moyen Pont
Izel Rue du Haut Courtil
Izel Centre
Izel Athénée
Izel 4 Vents
Jamoigne Camping
Jamoigne Centre
Jamoigne Rue De La Chavée
Jamoigne Pont
Jamoigne Centre
Jamoigne Camping
Izel 4 Vents
Izel Athénée
Izel Rue du Fonteny
Izel Rue du Haut Courtil
Izel Paquis De La Suisse
Izel Rue du Haut Courtil
Moyen Pont
Moyen Rue Des Fourneaux
Laneuville Centre (Chiny)
Laneuville Centre (Chiny)
Moyen Rue Des Fourneaux
Jamoigne Rue De Moyen
Jamoigne La Hailleule
Jamoigne La Hailleule
Les Bulles Rue du Lieutenant Crépy
Les Bulles Rue De La Chevrette
Termes Pont Charreau
Termes Rue Sainte-Anne
Termes Ecole
Termes Ecole
Rossignol Carrefour
Rossignol Carrefour
Rossignol Carrefour
Termes Ecole
Termes Buisson Des Roses
Prouvy Route D'Arlon
Frenois Lavoir
Saint-Vincent Rue De La Tayette
Saint-Vincent Eglise
Saint-Vincent Rue Des Chasseurs Ardennais
Saint-Vincent Rue Des Rappes
Bellefontaine Rue De Villemont (Tintigny)
Bellefontaine Carrefour (Tintigny)
Bellefontaine Eglise (Tintigny)
Poncelle Monument
22/3 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 22/3?
Op maandag, dinsdag rijdt de eerste bus 22/3 om 15:50
Hoe laat vertrekt de laatste bus 22/3?
Op maandag, dinsdag gaat de laatste bus 22/3 om 15:50..
Wanneer komt bus 22/3 aan?
Wanneer komt de Izel Ecole Fondamentale→Poncelle Monument Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Izel Ecole Fondamentale→Poncelle Monument Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Namur - Luxembourg's 22/3 bus lijn op Hemelvaartsdag and Pinksteren?
De 22/3 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag and Pinksteren kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 22/3 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 22/3 bus station te bekijken.
Bus 22/3 dienstregeling
22/3 bus route is actief op maandag tot dinsdag. Reguliere tijden: 15:50
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 15:50 | Enkel vertrek |
di. | 15:50 | Enkel vertrek |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 22/3 (van Izel Ecole Fondamentale), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 22/3 (Izel Ecole Fondamentale→Poncelle Monument) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
22/3 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 22/3 (Izel Ecole Fondamentale→Poncelle Monument) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
22/3 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 22/3 bus-route is Izel Ecole Fondamentale en de laatste halte is Poncelle Monument. 22/3 (Izel Ecole Fondamentale→Poncelle Monument) is operationeel op maandag, dinsdag.
Aanvullende informatie: 22/3 heeft 63 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 85 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 22/3 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 22/3 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 22/3 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 22/3 (Izel Ecole Fondamentale→Poncelle Monument) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 22/3 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 22/3, in Belgique.
22/3 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 3 - Namur (La Plante) - Namur (Citadelle)/ Dienstregeling
- 67 - Gedinne - Paliseul - Bouillon/ Dienstregeling
- 722 - Bascharage - Differt/ Dienstregeling
- 49 - Beauraing - Winenne - Felenne/ Dienstregeling
- 137 - Acoz - Mettet/ Dienstregeling
- 26 - Beauraing - Wellin/ Dienstregeling
- 74/2 - Philibus des Fagnes/ Dienstregeling
- 17/2 - Bastogne - Marvie - Bastogne/ Dienstregeling
- 69 - Bertrix - circuit du Saupont/ Dienstregeling
- 45 - Menuchenet - Bouillon - Menuchenet/ Dienstregeling
- 13 - La Roche - Melreux/ Dienstregeling
- 14/1 - Chevron - Manhay/ Dienstregeling
- 13/2 - La Roche - Devantave - La Roche/ Dienstregeling
- 12 - Namur - Huy/ Dienstregeling
- 19 - Andenne - Forville/ Dienstregeling
- E85 - Gembloux - Tamines/ Dienstregeling
- D - Arlon - Galgenberg (ligne urbaine)/ Dienstregeling
- 129 - Ciney - Dorinne - Yvoir/ Dienstregeling
- 162A2 - Marloie - Heure - Noiseux/ Dienstregeling