קו 333
אשדוד←תל אביב-יפו
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 333 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 333 (אשדוד←תל אביב-יפו) יש 65 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הריביירה ומסתיים במסוף רדינג/הורדה.
לוח הזמנים לקו 333 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב23:00. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, חמישי, שישי, שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 333 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←תל אביב-יפו (65 תחנות)
מסוף הריביירה
תל חי/ברקת
תל חי / סיטרין
שדרות תל חי/ספיר
אבא אחימאיר/דוד וולפסון
אבא אחימאיר/שדרות רוטשילד
שדרות בני ברית/אפרסק
בני ברית/אגס
שדרות יצחק רבין/שדרות בני ברית
שדרות יצחק רבין/כוכב הדרום
כנרת/הר כנען
כינרת/הר שומרון
כנרת/נחל שניר
אדר/כוכב השחר
יותם המלך/דוד המלך
דוד המלך/שדרות עובד בן עמי
המייסדים/הנביאים
הנביאים/המייסדים
תחנת משטרת אשדוד/הנביאים
הכלנית/הנורית
הכלנית/מבוא הדמומית
הפרחים
בני ברית
ת. מרכזית אשדוד/רציפים
קרן היסוד/הרב שאולי
חיים משה שפירא/החובלים
רוגוזין/יצחק הנשיא
מרכז מסחרי רובע א'/שבי ציון
שבי ציון/שדרות הרצל
קיבוץ גלויות/שבי ציון
קיבוץ גלויות/יצחק הנשיא
יצחק הנשיא/בית אבות
שדרות בני ברית/יצחק הנשיא
בני ברית/הפלמח
שד.בני ברית/הנחושת
בני ברית / הבושם
צומת נמל אשדוד
צומת ניר גלים
צומת נווה הרצוג
שד. משה דיין/שאול המלך
שדרות משה דיין/הרב יוסף עזרן
שדרות משה דיין/הנחשול
שדרות משה דיין/אבני החושן
שדרות משה דיין/אברהם בר
שדרות משה דיין/בסקינד
ת. רכבת משה דיין
הרכבת/סלומון
דרך בגין/אלנבי
דרך יפו/נחלת בנימין
הרצל/יהודה הלוי
מגדל שלום/מונטיפיורי
מסוף כרמלית/הכרמל
הירקון/עזרא הסופר
הירקון/אלנבי
הירקון/טרומפלדור
חוף בוגרשוב/הירקון
חוף פרישמן
הירקון/עם ישראל חי
הירקון/ארלוזורוב
ז'בוטינסקי/בן יהודה
בן יהודה/ז'בוטינסקי
בן יהודה/שד' נורדאו
עירוני ה'/בן יהודה
דיזנגוף/בן יהודה
מסוף רדינג/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 333
מתי מתחיל לפעול קו 333?
קו 333 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 333 מפסיק לעבוד?
קו 333 מפסיק לפעול ב-00:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 333?
כדי לראות מתי קו אשדוד←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 333 (אשדוד←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←תל אביב-יפו (אשדוד←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 333 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 333 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 333 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 333 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 333
קו 333 פועל בראשון, שני, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 23:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | 23:00 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 00:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 23:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל333 (מ מסוף הריביירה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 333 (אשדוד←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 333
תעריף הנסיעה ב333 (אשדוד←תל אביב-יפו) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
333 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 333 היא מסוף הריביירה והתחנה האחרונה היא מסוף רדינג/הורדה.
קו 333 (אשדוד←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 333. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 333.
מעקב אחר קו האוטובוס 333 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 333 (אשדוד←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 333 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 333 ב-ישראל
333 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 313 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-1#/ לוח זמנים
- 2א - מסוף הריביירה-אשדוד<->נמל הדרום-אשדוד-11/ לוח זמנים
- 10א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 84 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->השחר/הצבעוני-מזור-10/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 12 - הבושם/האומן-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 37 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->מרכז מסחרי/חשמונאים-גן יבנה-2#/ לוח זמנים
- 20 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף אזורי חן-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 250 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 330 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1#/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 474 - מסוף בני ברית-אשדוד<->זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 63 - ת. רכבת סגולה-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 454 - זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 260 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->בית העלמין-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 301 - בית ספר טל/דרך מנחם בגין-ראש העין<->שלום מנצורה/רבי עקיבא-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 114 - עומר בן אל ח'טאב/אל מדינה-כפר קאסם<->באקה/יציאה צפונית-באקה אל ע'רביה-10/ לוח זמנים
- 11 - המרץ/היצירה-ראש העין<->חבקוק/שדרות בן גוריון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 76 - כוכב הצפון/תמוז-אשדוד<->בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד-1#/ לוח זמנים