426 Hattı
Sahil Peron
TULAŞ
TULAŞ 426 Otobüs Hattı Saatleri ve Durakları (Güncellenmiş)
426 otobüs hattı (Sahil Peron), Köprübaşı Belediyesi durağından başlayıp 1451 - Peron Bitiş durağına gidene kadar 74 duraklar geçiyor.
Güncel gerçek zamanlı saatleri bulmak ve güzergah haritasını görmek için aşağıdaki 426 otobüs duraklar birini seçin.
Varış yeri: Sahil Peron (74 durak)
Köprübaşı Belediyesi
Köprübaşı Emniyet Müd.
Köprübaşı Tevhid Camii
Köprübaşı
Yağmurlu Mh Yol Ayrımı
Koyuncular Mahallesi
Yağmurlu Mahallesi
Ortaköy Yol Ayrımı
Dufa Mahallesi
Karacaköy Mahallesi
Çiftesu Mh Yol Ayrımı
Aksu Hanları 2
Yokuşbaşı Mh Yol Ayrımı
Aksu Hanları 1
6008 - Sürmene Yeni Camii-2
6009 - Spor Tesisleri
6198 - Sahil Cd.
6010 - Sürmene-1
6031 - Sürmene Zarha-2
6211 - Sürmene Sahil
6212 - Yemişli Mahallesi Sahil
5731 - Araklı Sahil-2
5732 - Araklı Sahil-1
5523 - Araklı-14
5724 - Yalıboyu Camii
5524 - Yanbolu-1
7765 - Yanbolu-2
7829 - Yeşilyalı Toki Evleri
7834 - Yeşilyalı-2
7828 - Yeşilyalı Tiski-1
7827 - Yeşilyalı Aile Sağlığı Mrk.
7766 - Arsin Organize Sanayi-1
7826 - Arsin Organize Sanayi-2
7767 - Arsin Organize Sanayi-3
7825 - Kendirlik Camii
7824 - Arsin Aile Sağlığı Mrk.
7768 - Arsin Öğretmenevi
7823 - Arsin-4
7822 - Arsin-3
7821 - Arsin-2
7820 - Arsin İmam Hatip
7769 - Arsin-9
7819 - Güzelyalı Mahallesi
5023 - Arsin-10
5315 - Yomra-5
5314 - Yomra-4
5314 - Sancak Mahallesi Sahil
5027 - Yomra Kyk-1
5028 - Yomra Kyk-2
5029 - Yomra Kaşüstü Ptt
5319 - Trabzon Adalet Sarayı
5010 - Cevahir Avm
1101 - Dsi Lojmanları
1102 - Dsi Bölge Müdürlüğü
1103 - Telekom Eğitim Yerleşkesi
1104 - Devlet Malzeme Ofisi-2
1105 - Adli Tıp
1106 - Çimenli
1107 - Pelitli Avrasya Üniversitesi-2
1108 - Pelitli-2
1109 - Mta-2
1110 - Pelitli
1111 - Havalimanı ✈
1112 - Konaklar - Havalimanı ✈
1113 - Ktü C Kapısı-2
1114 - Forum Trabzon Avm-1
1115 - Kalkınma Kavşağı-2
1007 - Sanayi-1
1008 - Sanayi-2
1009 - Eski Otogar-1
1010 - Değirmendere-1
1059 - Liman
1060 - Çömlekçi
1451 - Peron Bitiş
426 SSS
426 otobüs hattı saat kaçta çalışmaya başlıyor?
426 otobüs hattı, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 08:00'da başlar.
426 otobüs saat kaçta bitiyor?
426 otobüs hattı, Cumartesi günleri 08:00'da biter
426 otobüs saat kaçta geliyor?
Sahil Peron otobüs hattı ne zaman geliyor? Gerçek zamanlı saatler için Canlı Varış Saatlerini Kontrol Et ve sana en yakın olan Sahil Peron otobüs saatlerinin tümüne göz at.
Yakınımda 426 otobüs durağı var mı?
En yakın 426 otobüs durağını görüntülemek için tıklayın Buraya tıkla
426 Otobüs Saatleri
426 otobüs güzergah, Pazartesi - Cuma tarihinde çalışıyor. Normal çalışma saatleri: 08:00 - 17:00
Gün | Çalışma Saatleri | Sıklık (dk) |
---|---|---|
Pzt | 08:00 - 17:00 | 540 |
Sal | 08:00 - 17:00 | 540 |
Çar | 08:00 - 17:00 | 540 |
Per | 08:00 - 17:00 | 540 |
Cum | 08:00 - 17:00 | 540 |
Cmt | 08:00 | Tek sefer |
Paz | Çalışmıyor | Çalışmıyor |
TULAŞ Otobüs Servis Bildirimleri
Gerçek zamanlı durum bilgisi, otobüs gecikmeleri, rota değişiklikleri, durak konumlarındaki değişiklikler ve diğer hizmet değişiklikleri dahil olmak üzere 426 üzerindeki (Köprübaşı Belediyesi durağından) tüm güncellemeleri görün. 426 (Sahil Peron) için gerçek zamanlı harita görünümü alın ve harita üzerinde hareket ederken otobüs hattınızı izleyin. Tüm TULAŞ bilgileri için uygulamayı şimdi indirin.
426 hattı otobüs ücreti
TULAŞ 426 (Sahil Peron) ücretleri birkaç faktöre göre değişebilir. TULAŞ bilet ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Moovit uygulamasını veya TULAŞ resmi web sitesini kontrol edin.
426 (TULAŞ)
426 otobüs hattının ilk durağı Köprübaşı Belediyesi olup son durağı 1451 - Peron Bitiş durağıdır. 426 (Sahil Peron), hafta içi çalışıyor.
Ek bilgi: 426 hattında 74 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 119 dakika.
Yolda mısınız? 1.5 milyondan fazla kullanıcının neden en iyi toplu taşıma uygulaması olarak Moovit'e güvendiğini keşfedin. Moovit TULAŞ hatlarını, gerçek zamanlı otobüs saatlerini, canlı yol tariflerini, Trabzon konumundaki hat haritalarını sizinle paylaşır ve en yakın 426 otobüs duraklarlarını bulmanıza yardımcı olur. İnternetiniz yok mu? 426 otobüs hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve otobüs saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.
426 Gerçek Zamanlı otobüs Takibi
426 (Sahil Peron) hattını canlı bir harita üzerinde gerçek zamanlı olarak izleyin ve duraklar arasında hareket ederken konumunu takip edin. Moovit'i 426 otobüs takip uygulaması veya canlı TULAŞ otobüs takip uygulaması olarak kullanın ve otobüs hattınızı asla kaçırmayın.
Trabzon çevresinde rotanızı planlamak için uygulamayı TULAŞ için bir yolculuk planlayıcı veya otobüs için bir seyahat planlayıcı olarak kullanın. Yolculuk planlayıcı, Trabzon içindeki TULAŞ ve 426 hattı dahil herhangi bir otobüs için güncellenmiş verileri gösterir.
426 - Alternatif yol tarifleri
Trabzon şehrindeki diğer TULAŞ hatları
- 208B - Yıldızlı - Toki/ Tarife
- 203C - Akçaabat - Mersin / Sahil - Ktü/ Tarife
- 375 - Aykut - Akçaabat/ Tarife
- 504B - Sürmene - Yeniay - Baştımar/ Tarife
- 551 - Tonya/ Tarife
- 143B - Dolaylı/ Tarife
- 226 - Araklı - Çankaya/ Tarife
- 136 - Telsiztepe - Çamoba/ Tarife
- 112 - Aydınlıkevler/ Tarife
- 502 - Çamburnu - Gökçesu/ Tarife
- 139C - Pelitli - Adnan Kahveci - Çimenli/ Tarife
- 135B - Çukurçayır - Ballı/ Tarife
- 118 - Gülbaharhatun - Ktü/ Tarife
- 451 - Maçka/ Tarife
- 138 - Özkaymaklı - Çukurçayır/ Tarife
- 154 - Esenyurt - Okçular/ Tarife
- 125 - Çimenli - Kavala/ Tarife
- 505 - Beşköy - Sürmene/ Tarife
- 227 - Çankaya / Erenler - Araklı/ Tarife