קו 477
אלעד←ירושלים
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 477 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 477 (אלעד←ירושלים) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבן זכאי/גן אסתר ומסתיים בקדיש לוז/משה שרת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 477 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אלעד←ירושלים (30 תחנות)
בן זכאי/גן אסתר
רבן יוחנן בן זכאי/הלל
בן זכאי/בן קיסמא
רבן יוחנן בן זכאי/רבי מאיר
בן זכאי/רבנו בחיי
רבן יוחנן בן זכאי/רשב''י
בן זכאי/מגדל המים
רבי יהודה הנשיא/רבן יוחנן בן זכאי
רבי יהודה הנשיא/רבי שמעון בן שטח
רשב''י/רבי יהודה הנשיא
רבי פנחס בן יאיר/רמב''ם
מאיר/רבי פנחס בן יאיר
רבי יהודה הנשיא/אבן גבירול
רבי יהודה הנשיא/רבי עקיבא
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
צומת אלעד
מסעף נווה אילן
אזניים לתורה/הגר''א
צומת גבעת מרדכי/בייט
בי''ח שערי צדק/בייט
הפסגה/שד' הרצל
הפסגה/הרשד''ם
הפסגה/תורה ועבודה
הרב פרנק/הפסגה
קרית נוער/הרב פרנק
קרית נוער/זילברג
זילברג/קדיש לוז
קדיש לוז/משה שרת
שאלות ותשובות לגבי קו 477
מתי מתחיל לפעול קו 477?
קו 477 מתחיל לפעול ב-11:20 בשישי
באיזו שעה קו 477 מפסיק לעבוד?
קו 477 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 477?
כדי לראות מתי קו אלעד←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אלעד←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 477 (אלעד←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אלעד←ירושלים (אלעד←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 477 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 477 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 477 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 477 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 477
קו 477 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 11:20 - 14:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 11:20 - 14:00 | 5 - 90 |
ש׳ | 21:15 - 22:50 | 95 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל477 (מ בן זכאי/גן אסתר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 477 (אלעד←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 477
תעריף הנסיעה ב477 (אלעד←ירושלים) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
477 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 477 היא בן זכאי/גן אסתר והתחנה האחרונה היא קדיש לוז/משה שרת.
קו 477 (אלעד←ירושלים) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 477. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 477.
מעקב אחר קו האוטובוס 477 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 477 (אלעד←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 477 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 477 ב-ישראל
477 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 7 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-10/ לוח זמנים
- 79 - תפוז/האתרוג-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 1 - אליהו/הדר-באר יעקב<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-20/ לוח זמנים
- 29 - מסוף שוהם-שוהם<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 705 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 58 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 636 - התע''ש/יד חרוצים-כפר סבא<->מסוף שרונה-כפר יונה-20
- 708 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-20/ לוח זמנים
- 292 - יביע אומר/שבט הלוי-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 293 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 67 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-11/ לוח זמנים
- 385 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->הרב אברהם רביץ-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 474 - ארבע עונות/נירים-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 32 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 8 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->יביע אומר/האדמו''ר מלעלוב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 55 - חפץ חיים ג-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 2 - אבני נזר/אור החיים-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 2 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים