קו 556
ירושלים←קריית גת
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 556 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 556 (ירושלים←קריית גת) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הר נוף/בית הדפוס ומסתיים בכיכר המעפיל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 556 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←קריית גת (21 תחנות)
מסוף הר נוף/בית הדפוס
בית ענבר/כנפי נשרים
מרכז שטנר/כנפי נשרים
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
ירמיהו/הצבי
שמגר/ירמיהו
שמגר/אוהל יהושע
אהל יהושע/מנחת יצחק
שפע חיים/שדרות גולדה מאיר
צומת יסודות
צומת בית חלקיה
צומת קוממיות
שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש
שד. מלכי ישראל/אצטדיון
שדרות מלכי ישראל/נתן אלבז
אדוריים/רמות דוד
הרב עובדיה יוסף/שדרות אתרי המקרא
הרב עובדיה יוסף/מבוא שניר
הרב עובדיה יוסף/שדרות גת
שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל
כיכר המעפיל
שאלות ותשובות לגבי קו 556
מתי מתחיל לפעול קו 556?
קו 556 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 556 מפסיק לעבוד?
קו 556 מפסיק לפעול ב-15:20 בשישי
מתי מגיע קו 556?
כדי לראות מתי קו ירושלים←קריית גת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←קריית גת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 556 (ירושלים←קריית גת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←קריית גת (ירושלים←קריית גת) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 556 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 556 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 556 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 556 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 556
קו 556 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 09:30 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:45 | 12 - 60 |
ב׳ | 09:30 - 23:45 | 30 - 60 |
ג׳ | 09:30 - 23:45 | 30 - 60 |
ד׳ | 09:30 - 23:45 | 30 - 60 |
ה׳ | 09:30 - 23:45 | 30 - 60 |
ו׳ | 08:00 - 15:20 | 10 - 45 |
ש׳ | 21:40 - 23:45 | 10 - 15 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל556 (מ מסוף הר נוף/בית הדפוס), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 556 (ירושלים←קריית גת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 556
תעריף הנסיעה ב556 (ירושלים←קריית גת) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
556 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 556 היא מסוף הר נוף/בית הדפוס והתחנה האחרונה היא כיכר המעפיל.
קו 556 (ירושלים←קריית גת) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 556. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 556.
מעקב אחר קו האוטובוס 556 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 556 (ירושלים←קריית גת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 556 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 556 ב-ישראל
556 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 1א - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3א/ לוח זמנים
- 22 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מינץ/הרצוג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 225 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#
- 8 - האירוסים/פרג-רכסים<->הרימונים/האורנים-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1באשדוד ↔ אילת/ לוח זמנים
- 249 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1א/ לוח זמנים
- 836 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->המייסדים/השמינית-פרדס חנה כרכור-2#/ לוח זמנים
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#באר שבע ↔ עפולה/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 921 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ד/ לוח זמנים
- 93 - ולנברג/פרויד-חיפה<->טשרניחובסקי/האקדמית גורדון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 40 - שוק תלפיות-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ר/ לוח זמנים
- 16א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-2ה/ לוח זמנים
- 6 - מסוף אגד ביג כרמיאל-כרמיאל<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 103 - הרב פרדס/מאיר בלבן-ירושלים<->האומן/ברעם-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 28 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->רמות מאיר/מזכירות-רמות מאיר-1#/ לוח זמנים
- 10 - האומן/ברעם-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 956 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 91 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->הזית/לניאדו-טירת כרמל-2#/ לוח זמנים